Frant - humor, satyra, krytyka
wiadomości # ogłoszenia # złote myśli # zwierzenia
Now S-13 S-12 S-11 S-10 S-9 S-8 S-7 S-6 S-5 S-4 S-3 S-2 S-1 Ezo Lin Top Pr

Na lotnisku Lublinek w Łodzi zapadł się pas startowy, bo usiadła na nim mucha. Obniżenie nawierzchni było duże, więc gdy przyleciał samolot z Londynu i wylądował na tym pasie, to tak się zarył w ziemię, że pasażerowie nie mogli wysiąść. Obsługa lotniska pojechała do rolnika po traktor i wyciągnęli samolot w ziemi.

Co zrobić gdy na swoim ciele znajdziemy kleszcza?
Napić się dużo wódki. Pijany kleszcz odpadnie.

Życzenia imieninowe dla Lecha Wałęsy:
życzę Panu 100 doktoratów honoris causa!

Banki zabierają biednym i dają bogatym, czyli sobie
"Za obsługę kont bankowych płacimy dziś o połowę więcej niż cztery lata temu - obliczyła 'Gazeta Wyborcza'. Banki nas doją, bo im pozwalamy". Obracają naszymi pieniędzmi i jeszcze kasę biorą. Gdy włożysz 100 zł do skarpety, to po roku wyciągniesz 100 zł. A gdy przez 12 miesięcy będziesz miał 100 zł na koncie osobistym np. w Millenium Banku, to po roku zostanie 28 złotych (72 zł zabiorą ci!). W BPH zabiorą Ci aż 83 zł, a dla Ciebie zostanie 17 zł.

Wybory na Słowacji wygrały Smerfy, tylko nie niebieskie,
a bardziej czerwone.

Burda u Romana
Podczas konferencji Ligi Polskich Rodzin w Olsztynie grupa młodzieży głośno klaskała i skandowała "Ceasar, Ceasar" gdy ich wódz Roman Giertych wchodził dumny na salę. Niestety uczestnicy sobotniej konferencji odśpiewali hymn. I zaczęło się. Dlaczego polski hymn wzbudza w ludziach tak negatywne emocje. Jedni nie potrafią go nawet zaśpiewać, drudzy po odśpiewaniu przegrywają zawody, a jeszcze innych prowokuje do zadym. Giertych poprosił młodych ludzi o opuszczenie spotkania, bo - według niego - zachowali się niegodnie w trakcie hymnu. Czyżby pierdzieli?! A może śpiewali w stylu Edyty Górniak i Jarosława K.? W każdym bądź razie młodzież nie wyszła z sali, tylko wdała się w ostrą polemikę z przewodniczącym partii, Giertychem. Roman się wkurzył, doszło do bójek, interweniowała policja. Kilka osób zatrzymano, a Giertych ma guza na czole. Ale wcale go nie widać, bo przypudrował sobie.

Źródło: PAP, IAR, gazeta.pl

Trwają prace nad ustawą o zakazie sprzedaży skrobi pod nazwą skrobia, gdyż nazwa ta kojarzy się ze skrobaniem (skrobanką). Dozwolone będą nazwy: krochmal, superior i mączka ziemniaczana. Pomysłodawcą ustawy jest Radio Maryja i Liga Polskich Rodzin.

Roman Giertych zwróci się o to do prokuratora generalnego o delegalizację SLD, ponieważ członkowie tej partii śmią krytykować jego poczynania. Na domiar złego współpracują z wrogą Unią Europejską. Następną partią do kasacji będzie zapewne PO.

Kulas Bank

"Nasz Dziennik" chwali Aleksandra:
"Fredro w swoich utworach, opartych na komizmie sytuacyjnym i językowym wysokiej próby, przedstawił współczesny mu świat z wytworzonymi przez niego wzorami zachowań i wartościami." Przeczytaj jeden z wierszy Fredry...

"Strefa 11"
Czy jesteśmy sami w kosmosie? Czy istnieją inne cywilizacje? Osoby, które miały kontakty z UFO (bliskie spotkania trzeciego stopnia) opowiadają o tzw. Szarakach. Są to bardzo inteligentne i podstępne istoty, do tego stopnia, że niepostrzeżenie skrzyżowały z ludźmi, dając nową rasę - Wszechszaraków. Nowa rasa zadomowiła się w Europie Centralnej i Wschodniej, a w niektórych krajach np. w Polsce przenikła do władz. Czy stanowi zagrożenie dla homo sapiens?!

Miłość wiele ma odcieni.
"Miłość zawsze łączy.
Miłość nigdy nie dzieli!"

Cytat: kardynał Dziwisz
tęczowe odcienie miłości

Lot 247
Poseł samoobrony Jan Bystry pojawił się w hali bydgoskiego lotniska. Na pasie startowym czekał jego prywatny samolot Piper. Bystry przeszedł przez bramkę, ale wykrywacz metalu zaczął piszczeć. Nie wiadomo czy poseł miał metalowego zęba, gwoźdź do trumny, czy protezę. W każdym bądź razie pracownik Służby Ochrony Lotniska poprosił posła do siebie. Chciał go sprawdzić ręcznym wykrywaczem. Bystry był zbulwersowany. Gwałtownym ruchem wyciągnął legitymację poselską i machał nią przed oczami ochroniarzy. Jednego nawet trafił w nosa. Do tego wrzeszczał niemiłosiernie: - Odmawiam poddania się kontroli. Jestem posłem na Sejm! VIP-em! I nie będzie mnie jakiś pedziu obmacywał! Kontrolerzy stoli jak wryci. Przez kilka minut nie wiedzieli co zrobić. W końcu jeden z nich zadzwonił po pomoc do matki. Za telefon chwycił też Bystry - połączył się z dyrektorem Portu Lotniczego. Bo wiedział, że bydgoski Port Lotniczy od miesięcy walczy z Lasami Państwowymi o wycięcie dużej połaci drzew, o które zawadzają samoloty. A on wielki poseł mógł takie pozwolenie załatwić, a przynajmniej obiecać.
- Przyjechałem, ale nie dlatego, że poseł mnie wzywał - mówi dyrektor. On się wcale nie awanturował i nie odmówił kontroli, tylko się rozmyślił w jej trakcie. Tak się zdarza gdy ktoś ma w kieszeni pistolet. Spotkaliśmy się w hali, poszliśmy do mojego gabinetu. W spotkaniu uczestniczył też leśniczy.
- Nie byłem na pogawędce z posłem i dyrektorem, bo ich nie lubię - mówi leśniczy. Wcześniej to się nawet przyjaźniłem z dyrektorem, ale odkąd uwiódł mi żonę i dwie sarenki, to uważam go za świnię. Nie wiem co oni tam robili i wcale mnie to nie obchodzi, ale widziałem jak poseł wyszedł z pokoju gzygzakiem i pomylił samoloty.

Źródło: gazeta.pl

Nowe przysłowie ludowe:
Indyk myślał o niedzieli,
ale już w piątek wpadł pod tramwaj.

Dlaczego w Polsce nie rządzi premier, tylko prezydent i ministrowie?!
Szefowie partii opozycyjnych krytykują premiera za to, że unika angażowania się w trudne sprawy. Do tego stopnia, że potrafi się gdzieś schować i później nie mogą go znaleźć. A jeśli nawet jest, to jakby go niebyło. Zdaniem socjolog Jadwigi Staniczki premier od pewnego czasu sprawia wrażenie niepewnego i niezorientowanego w planach politycznych i osobistych decyzjach, które najwyraźniej zapadają gdzie indziej. Widać, że jest słaby i nie kontroluje nawet swojego wzwodu.

Pod koniec kwietnia pół miliona absolwentów gimnazjów zdawało ogólnopolski egzamin. Aż 40 proc. gimnazjalistów wypadło kiepsko! Nie radzą sobie z czytaniem ze zrozumieniem, pisaniem własnych tekstów i zastosowaniem książkowej wiedzy w praktyce! A co na to Minister Edukacji Narodowej?
- Trzeba będzie wprowadzić dodatkowe lekcje religii i wychowanie patriotyczne!

Źródło: Gazeta Wyborcza

Carrefour i petro voodoo
"Kalfu (Carrefour) jest panem złych duchów nocy. Pozwala świadomie złu na przekroczenie bramy do naszego świata i sprowadza nieszczęcia, zniszczenie oraz niesprawiedliwość."

Źródło: Adrain Devine "Tajemnice Voodoo"

homo.pl - hosting inaczej

homo.pl - by zaistnieć w sieci

Teraz Niemcy - Nowa Era Deutschera
Deutsche Telekom (T-mobile) jest o krok od przejęcia kontroli nad operatorem sieci komórkowych Era i Heyah. Co kontrola Niemców oznacza dla klientów Ery? Szybką zmianę nazwy sieci z era na Teraera.

Źródło: Gazeta Wyborcza

Co oznacza skrót T.P.
Z angielskiego:
T.P. (teepee) = srajtaśma
T.P. (srajtaśma)

Arcybiskup Sławoj Leszek Głódź zapowiedział, że wskaże palcem, na kogo powinni głosować wierni. Zobowiąże też proboszczów, żeby przekazali jego wolę. Nie może być tak, aby ciemny lud sam podejmował taką poważną decyzję! Napiszemy ludziom na karteczkach, żeby nie pomylili na kogo maja głosować.

Źródło: Życie Warszawy

Rafał Wiechecki mianował swojego partyjnego kolegę na zastępcę dyrektora Urzędu Morskiego w Szczecinie. Łuczniak, który nie ma żadnego doświadczenia w tej branży, bo wcześniej handlował rajstopami i telefonami komórkowymi, teraz jako specjalista do spraw technicznych ma odpowiadać za pogłębianie toru wodnego i ochronę nabrzeży. Uprzednio funkcję tę piastował pracownik z 26-letnim stażem pracy w urzędzie. Był fachowcem i minister nie rozumiał, o czym w ogóle mówi. Dlatego go wywalił i przyjął kumpla. Z kumplem pójdą sobie na rybkę i piwko - i wszystko będzie cacy.

Źródło: Gazeta Wyborcza

Apel do ofiar księży - donosicieli
Jeśli ktoś na podstawie dostępu do swoich akt w IPN-ie stwierdzi, że wśród osób, które skarżyły na niego są albo osoby z kręgów Kościoła albo pracownicy instytucji kościelnych, byłbym wdzięczny, gdyby osoby takie zgłosiły się do mnie, żebym mógł sprawę zatuszować.
Abp Żyć

Czy normalny zdrowy byk może z drugim cyk, cyk, cyk?!
10 czerwca o godz. 13:00 pod Sejmem RP rozpoczyna się Parada Równości - gorąco zapraszamy. Parada Równości jest wydarzeniem kulturalnym, w czasie którego lesbijki, geje, osoby biseksualne i trędowate, a także ich miłośnicy i przyjaciele nawołują do poszanowania podstawowych praw mniejszości seksualnych i każdej innej mniejszości, która czuje się dyskryminowana. Będąc na Paradzie, nie bądź zaskoczony, gdy zobaczysz swojego sąsiada!
„Czy normalny facet z bródką, może zostać prostytutką
Ależ owszem czemu nie, jemu też należy się
Cztery razy po dwa razy, osiem razy raz po raz
O północy ze dwa razy i nad ranem jeszcze raz
Czy normalny zdrowy byk, może z drugim cyk, cyk, cyk
Ależ owszem czemu nie, jemu też należy się
Cztery razy po dwa razy, osiem razy raz po raz
O północy ze dwa razy i nad ranem jeszcze raz
Każdy rolnik postępowy, sam zapładnia swoje krowy
Każda krowa postępowa, rolnikowi dać gotowa
Cztery razy po dwa razy, osiem razy raz po raz
O północy ze dwa razy i nad ranem jeszcze raz”


Źródło: http://www.paradarownosci.pl & pieśń ludowa

Polacy pozazdrościli Brytyjczykom "Monty Pythona" i założyli "Cyrk latających PISuarów" i "Cyrk latających PISd".

Klika Pana Giertycha
Rafał Wiechecki, minister od morza, w zmowie z kumotrami z MEN (Giertychem, Orzechowskim), chciał ze swojej żony zrobić dyrektora Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży, a urzędującego dyrektora wywalić. Niemcy byli oburzeni arogancją polskiej strony, mimo to zadali Magdalenie Wiecheckiej pytania odnośnie jej "kandydatury". Protegowana nie potrafiła nawet zarysować celów, jakie chciałaby w przyszłości realizować. I z płaczem wybiegła z sali...

GIANLUIGI Z JUVENTUS'U TURYN TO BUFFON.

Zgodnie z wyrokiem sądu dziennik "Fakt" będzie musiał przeprosić Brodzikową, za zdjęcia i artykuł, które sugerowały, że tak się schlała, że zaryła ryjem w ziemi. Okazało się, że aktorka w tym dniu nie piła więcej niż zwykle. A zwaliły ją z nóg tabletki, które popijała gorzałą.

Nie będzie drugiego Powstania Warszawskiego
Parada Równości nie spotka się z Marszem Tradycji i Kultury. Do konfrontacji mniejszości seksualnych z maszerującą w przeciwnym kierunku i wrogo nastawioną Młodzieżą Wszechpolską miało dość w połowie trasy. Ale pokojowo nastawieni organizatorzy Parady Równości zgodzili się ominąć Nowy (wszech)Świat i pomaszerować Marszałkowską. Inicjatywa zmiany trasy wyszła ze strony policji i dzięki niej wilk będzie syty - wszechpolakom udało się "zepchnąć" homoseksualistów z dala od prestiżowego Traktu Królewskiego. I owca cała - gejom nikt w paradę nie wejdzie. Poza tym uczestnikom parady będzie się przyjemniej maszerowało po szerokiej ulicy Marszałkowskiej. Nowy Świat na taką imprezę byłby za wąski - platformy zawadzały o latarnie i szorowały po murach. I później trzeba było wymieniać latarnie i odnawiać elewacje.

Źródło: PAP, www.gazeta.pl, www.zw.com.pl

Aleje Równości
Warszawski radny PiS Paweł Bromski chce zmienić nazwę fragmentu ulicy Marszałkowskiej - najbardziej znanej w Polsce warszawskiej ulicy - na Aleje Kościuszki i Pułaskiego. Chce tym samym uhonorować dwóch bohaterów, którzy na koniach jeździli i o wolność naszą i waszą walczyli. Pomysł ten spodobał się gejom.

Nina Terentiew po 35 latach pracy odchodzi z telewizji i wyjeżdża na bezludną wyspę! Zapytaliśmy: co Pani weźmie ze sobą? - Jak to co - telewizor!

Rewolucja seksualna księżom nie grozi
Z badań poznańskich naukowców wynika, że prawie 47 % księży zrezygnowałaby z celibatu, gdyby Watykan na to pozwolił. Ale Watykan nie głupi i nie pozwoli, bo ktoż by łożył na utrzymanie rodzin księży?! Chyba, że księża poza ofiarną służbą w kościele zaczęliby pracować na utrzymanie swoich familii.

Więcej o badaniach w Życiu Warszawy.

Jak sprawdzić, czy wasza katechetka nie jest opętana przez Szatana?!
Pójdźcie do kościoła i nabierzcie garnek święconej wody. Gdy na lekcję przyjdzie katechetka, to chluśnijcie na nią cały garnek święconej wody. Gdy będzie na was krzyczeć - znaczy, że jest opętana!

Bolek, Lolek i Karolek
Berlińskiego pismo dla gejów i lesbijek zamieściło na okładce Kingę i Karola, którzy reklamowali wyjazd do Polski na Warszawskie Dni Równości. Problem w tym, że Kinga podobna jest do Bolka, a Karol do Lolka. Mieszkańcy Bielska-Białej, w której narodziła się ta parka, są zbulwersowani:
- Wychowałam się na filmach o Bolku i Lolku. To, co zrobiło z nimi niemieckie czasopismo, woła o pomstę do nieba! - mówi matka dwojga dzieci, w zielonym berecie. W jaki sposób rodzice mają wytłumaczyć dzieciom, dlaczego Bolek ma kobiece piersi? - pyta nauczycielka, radna SLD, w czerwonym pulowerku. Pedagog i nie wie?! Pewnie nie chodziła na religię. Powiedz dziecku, że to nie Bolek tylko Kinga, kuzynka Bolka, dlatego taka podobna. A jak dziecko starsze, to powiedz mu, że cycki jakiś zboczek domalował. Ja też mam pytanie do nauczycielki - skąd polskie dzieci mają niemieckie pismo dla gejów?! A może to polskie czasopisma, czy strony internetowe tj. interia.pl, zamieszczają kopie gejowskich okładek, żeby pokazać dzieciom jakie na świecie są cuda? W takim razie zaprotestujmy przeciwko nim - niech nie szerzą więcej pornografii!
Marianna Cholerka

Polscy dziennikarze fałszują rzeczywistość!
pis na wodępis na wodę
Pis na wodę - fotomontaż.

Andrzej Lepper chce zatrudnić w swoim gospodarstwie bezrobotnych, żeby nie musieli wyjeżdżać do Londynu, czy innego miasta. I żeby nie musieli charować tam jak parobki za grosze, i spać w oborze. U Andrzeja na roli zarobią tyle, że stać ich będzie na wynajęcie pokoju w hotelu. Tylko skąd na wsi wezmą hotel?!

pisburgerFast Food poleca nowe
ciepłe danie:
Pisburger - bułka z kaczką

Na zakończenie Kongresu Prawa i Sprawiedliwości Jarosław K. powtórzył, że nieprawdziwy jest stereotyp określający PiS jako partię antyinteligencką. Stwierdził, że PiS ma ofertę dla inteligencji. Jest nią budowa nowego państwa, więc zakasajcie rękawy i weźcie sie do roboty, zamiast siedzieć za biurkami i pierdzieć w stołki! O przepraszam, ja też trochę pierdzę. Ale ja jestem prezesem najważniejszej w Polsce partii i dzisiaj jadłem kapustę z grochem. Bo ja jestem patriotą i kocham polską kuchnię. A teraz żegnam państwa, bo idę uczcić z kolegami, mój wielki sukces! Koledzy ponownie wybrali mnie na prezesa PiS, choć konkurencja była bardzo silna. A dlaczego akurat mnie? Bo jestem najlepszy! Więc wypijcie za moje zdrowie i za Polskę, niech Bóg ma ją w swojej opiece! Amen.

Palenie nie sprzyja twoim włosom
Gdy palisz, to z papierosa i twoich otworów: gębowego i nosowego - wydobywają się dymy, które osadzają się na twoich włosach. Włosy tracą blask - są szare i przykurzone. Aby temu zapobiec najlepiej rzucić palenie. Jeżeli nie możesz pozbyć się tego nałogu, to przynajmniej, gdy palisz papierosa - załóż za głowę beret, który pochłonie dymy.

Po rozwodzie życie nie jest różowe
Pewna para postanowiła po rozwodzie, że mężczyzna będzie składał u kobiety wizyty, żeby zobaczyć wspólnego dotąd psa "Aniołka". Zgodnie z umową mężczyzna miał przychodzić w odwiedziny sam. Niestety, po tym gdy kilkakrotnie przybył z nowa suką "Diablicą", była żona odmówiła mu kolejnych spotkań z "Aniołkiem". Żona, mówi, że jest chrześcijanką i nie dopuści więcej do takich ekscesów.

Jarosław Kaczyński pokazał wczoraj dziennikarzom swoją teczkę z IPN. Prezes PiS twierdzi, że po upadku komunizmu w jego teczce pojawiły się nowe, fałszywe dokumenty sporządzone przez niejakiego Gąsiora. Na pytanie dlaczego dziś w jego teczce jest tak mało dokumentów, Jarosław Kaczyński odparł, że ... wyleciały.

Jabole 2006
jaboleCała Polska śpiewa z nami!
Pij i śpiewaj razem z nami!

Aforyzm z IV RP
Wszystkie wróble są szare, a jak są inne, nie daj Boże tęczowe, to trzeba je zadziobać!

Wiadomości
Prokuratura zbada organizacje homoseksualne od przodu i tyłu. To efekt interwencji posła Wojciecha Wierzejskiego, który nie może zboleć, że dwóch chłopów się do siebie przytula! Chłop powinien mieć babę i płodzić z nią dzieci, a nie w miłości się wdawać z drugim chłopem! Od miłości to się ludziom we łbie przewraca i nie maja siły pracować. Na łatwy zarobek idą - narkotyki dzieciom sprzedają, stręczą, albo pornosy kręcą. A biedne dzieci na wszystko się godzą otumanione przez tych dewiantów.
Ale LPR czuwa! Prokuratura zamknie wszystkich zboczeńców i podda leczeniu prądem! A do szkół wprowadzi się dodatkowe lekcje religii, żeby uświadamiać dzieci i młodzież!

Prokurator Krzysztof Schwarz zaprzecza jakoby śledczy mieli badać gejów dogłębnie. Zbadamy ich tylko troszeczkę! A później się zobaczy...

Ojciec Tadeusz Rydzyk poprzez Radio Maryja otworzył swoje serce dla ratowania dusz ludzkich, Stoczni Gdańskiej i Polski. Do serca tego wchodzą nie tylko dobre, ciepłe prądy, lecz także wyrzuty sumienia, które przynoszą cierpienie. Myślę, że wiem, co może choć w pewnym stopniu przynieść ulgę temu cierpieniu. Każda wpłata na konto Radio Maryja choć na chwilę uraduje serce Rydzyka i przysłoni zło, które spotyka ojciec na swojej misyjnej drodze, i pozwoli kroczyć dalej razem z milionami oddanych ludzi, z całą Rodziną Radia Maryja. Trwajcie mocni w wierze i wspierajcie Ojca Dyrektora gorącą modlitwą i datkami.

Źródło inspiracji: http://naszdziennik.pl

PiS chciało na siłę posłać do zerówki już pięciolatki, żeby zakuwały literki i cyferki. Ale minister Giertych tego programu realizować nie chce, bo uważa, że jest to okrutne.

Drezdeńska policja chcąc ująć mężczyznę, który dopuścił się molestowania dwóch dziewczynek, zamierza zwrócić się do 80 tysięcy mężczyzn mieszkających w Dreźnie i okolicach, o dobrowolne oddanie próbki śliny, celem zbadania DNA. Cała operacja może kosztować nawet 2.240000 euro, a jej wynik będzie niepewny, bo wielu dżentelmenów się nie zgodzi, aby grzebano im gębie i pobierano wymazy. A może by tak wynająć jasnowidza?

Źródło: PAP & Der Spigel

Dlaczego Polacy są bardziej wydajni w pracy za granicą, niż u siebie w kraju?! Bo, gdy pracują zagranicą muszą zarobić na dwa podatki - jeden płacą w miejscu zatrudnienia, a drugi w Polsce.

Ministerstwo Finansów chce od 1 września 2006 r. zrównać stawki akcyzy na oleje opałowy i napędowy. Ministerstwo uważa, że gdy olej opałowy będzie drogi, to nikt nie będzie dolewał go do baku zamiast ropy. Z tego względu niedługo zostanie też wprowadzona akcyza na oleje spożywcze, szczególnie na rzepakowy, który jest tańszy od oleju napędowego. Osoby, które kupią w supermarkecie butelkę oleju rzepakowego i udowodnią, że nie wlały go do baku swojego samochodu, tylko zjadły go, albo wypiły - otrzymają zwrot np. 1 zł za 1 litr zakupionego oleju.

Uwłaszczyć z prawem i choćby mimo prawa!
Pół miliona mieszkań może być odebranych dotychczasowym właścicielom. Chodzi o mieszkania zakładowe kupione zgodnie z prawem w w latach 1994-2001, ale za niską cenę. PiS uważa, że jest to niesprawiedliwe. Nie może być tak, że jedna osoba kupuje mieszkanie za wysoką cenę, a druga za niską. W IV RP wszyscy są równi i solidarni. A jeśli komuś udało się kupić coś po okazyjnej cenie, to znaczy, że jest spekulantem i należy mu to zabrać.

Oferta specjalna:
Ktoś odgórnie ustala, w jakim banku jesteś?
Nie bądź ofiarą fuzji! Zmień bank!
Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę:
Schreiffeisen Bank Schreiffeisen Bank - z deszczu pod rynnę!

Uwaga! Schreiffeisen Bank znany jest też pod spolszczoną nazwą
sRrajffejzen Bank

Jak donosiJak donosi dzisiejszy "Dziennik", Elton John wystąpi na tegorocznym Sopot Festival. A co na to LPR?! Czy pozwoli aby mężczyzna, który wbrew kościołowi poślubił drugiego faceta, propagował w telewizji homoseksualizm?

Jak donosiJak donosiCo robi mężczyza u kosmetyczki?
- Odbiera żonę po zabiegu.

Jak donosi"Trybuna" podaje, że Ministerstwo Edukacji Narodowej chce zlikwidować Fundusz im. Komisji Edukacji Narodowej, który pomaga najbiedniejszym uczniom. Zaoszczędzone pieniądze zostaną przeznaczone na utrzymanie nowopowstałego Ministerstwa Edukacji Narodowej. Wcześniej było jedno Ministerstwo Edukacji i Nauki, a teraz są dwa - Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej - i z czegoś muszą się utrzymać. Likwidacja funduszu, który pomaga biednym uczniom, jest zgodna z programem taniego państwa PIS-u, ponieważ tanie państwo nie pomaga biednym, gdyż taka pomoc sporo kosztuje.

Rozmowa dwóch kolegów
- Lucek pójdziesz ze mną na piwko!
- Nie mogę. Idę na spotkanie z dziewczyną!
- A ja myślałem, że jesteś gejem!
- Ja też tak myślałem, ale odkąd poznałem kulawą Kazimierę - okazało się, że jestem hetero!
- Niemożliwe?!
- Uwierz mi, strasznie kręci mnie ta kulawa laska.

Władze Mińska zakazały organizowania całonocnych bali maturalnych. Białorusi maturzyści będą mogli się bawić tylko od godziny 17 do północy. No i dobrze. Zakazany owoc lepiej smakuje. Pewnie zorganizują sobie w kibelku jakąś wódeczkę.

Źródło: IAR/gazeta.pl

- Putin do Kaczyńskiego: jak żeś taki gieroj, to spotkajmy się na Białorusi!
- Kaczyński: a ja wolę w Czarnobylu!

Matura z religii już za rok
W Ministerstwie Edukacji Narodowej rozpoczęto prace nad wprowadzeniem matury z religii. Osoba, która nie będzie zdawała matury z religii - praktycznie nie będzie miała szansy na zatrudnienie. Bo prawdziwy katolik-patriota nie zatrudni przecież człowieka, który zamiast egzaminu z religii wybrał np. matematykę.

Zgodnie z uchwałą Sejmu - 1 czerwca dzieci i młodzież nie powinni pić alkoholu. Dorośli też. Będzie to pierwszy Dzień Dziecka bez alkoholu.

PiS przygotowuje komisję prawdy i sprawiedliwości. W skład komisji miałoby wejść 15 osób. Wśród nich ma być aż ośmiu posłów wyróżniających się nieskazitelnym charakterem! Czy w polskim Sejmie znajdą się takie osoby?

Po raz pierwszy w historii Polski generał stracił stanowisko i pożegnał się z mundurem za molestowanie podwładnej. Napastowana nagrała seksualne propozycje dowódcy i wysłała taśmę do ministra obrony. Były tam teksty w stylu: wyczyścisz mi lufę malutka?! Zawstydzony generał zachował resztki honoru - odszedł z armii na własną prośbę. Teraz będzie uczył przysposobienia obronnego dziewczyny w liceum.

Disco
Nie będę się uczyła, nie będę się uczyła, dyskoteka
do szkoły idę, na plecach teka
teka z nieodrobionymi lekcjami
nie odrobiłam, bo bawiłam się z koleżankami

W dzienniczku same dwóje i jedyny
A ja robie przy tablicy głupie miny
W domu umiałam, proszę profesora
Ale teraz zapomniałam, jestem chora

Na dyskoteki chodzę w czwartki i soboty
Nie mam chęci do roboty
Mama kazała mi wkładać weki
Co tam weki, wolę dyskoteki

Bo ja urodziłam się do tańca
Do tańca, a nie do różańca
Gdy mam pracować - chora jestem, blada
Ledwo żyje - ksiądz mnie spowiada

A gdy założę swe dżinsowe spodenki w łaty
I wyrwę się na kilka godzinek z chaty
Wówczas odżywam, jestem w swoim żywiole
Zamieniam się w drugą dziewczynę - w drugą Olę

Zupełnie inną niż w domu, niż w szkole
Zupełnie zmieniają się na dyskotece role
W domu rządzą rodzice, w szkole profesorowie
Na dyskotece ja rządze, każdy ci to powie

Ja tam panuje
Ja tam króluje
Ja tam władam
I spowiadam

Ogłoszenie matrymonialne
Jestem kawalerem. Tak się złożyło, że starym.
Głupio się złożyło. Może się lepiej złoży i poznam kobietę.
Peter

Wiadomości
Pielęgniarki domagają się podwyżek i zwiększenia wydatków na służbę zdrowia! W tym celu rozpoczęły okupacje szpitala im. Biegańskiego w Łodzi. Na noc nie będą szły do domu, tylko porozkładają się krzyżem na korytarzach. Czy swoim zachowaniem zmiękczą serce Religi? Mam nadzieję, że leżąc na ziemi nie dostaną wilka. Poza tym pielęgniarki na znak protestu nie będą obsługiwały szpitalnych kaczek.

"Rzeczpospolita" donosi:
"Polska jest mniej atrakcyjna dla zagranicznych gości. W minionym kwartale odwiedziło nas mniej cudzoziemców niż przed rokiem. Mogliśmy na tym stracić nawet czterdzieści mln zł."
Zastanawiam się - co jest przyczyną tego spadku? Czy nasza kochana władza swoją urodą, wypowiedziami i czynami odstrasza potencjalnych turystów. A może to "paradujący gejowie" swoim prowokacyjnym zachowaniem odstraszają wrażliwych katolików-podróżników. A może to obawa przed chuliganami, którzy demonstrują swą siłę na meczach i poza nimi.

Psychologia - pytanie do przemyślenia
Abstynent (niepijący alkoholik) umówił się z kobietą na randkę. Kobieta przed randką, albo w trakcie wypiła drinka, albo dwa. Następnie całują się. Czy opary etanolu zawarte w oddechu kobiety mogą skusić niepijącego alkoholika do "sięgnięcia po kieliszek"?

Nie jesteśmy sami na tym łez padole
Jak ważna w życiu codziennym jest dobra rada, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Jakże szczęśliwi są ludzie, którzy mają do kogo zwrócić się o poradę w sytuacji, gdy nachodzą ich wątpliwości. Głos kogoś, kto ma większe doświadczenie niż my, jest nieocenioną pomocą. Gdzie szukać dobrej i zarazem pewnej rady? Oczywiście, że u Ojca Rydzyka. Gdy słuchamy Radia Maryja, znajdujemy wiele cennych rad i konkretnych wskazówek, jak żyć. Ojciec Rydzyk dzieli się z nami swoją mądrością, która nie płynie wyłącznie z doświadczenia człowieka, ale jest mądrością Bożą. On może oświecić nasz rozum i pobudzić wolę. To on pomaga roztropnie żyć i patrzeć na świat . On doprowadzi nas do całej prawdy. Więc gdy przeżywamy duchowe rozterki, wątpienia, gdy trudno nam zdecydować się na jakiś krok, gdy przeżywamy ważne momenty w naszym życiu i chcemy oprzeć się na kimś pewnym zwróćmy się do miłosiernego Ojca Rydzyka, bo on nas nigdy nie zawiedzie! Zawsze możemy na niego liczyć, nawet gdy nie jesteśmy tego godni i nie zasługujemy na jego łaski.

Tekst oryginalny: http://naszdziennik.pl

Czyńcie ludziom tak, jakbyście chcieli, aby oni wam czynili. Pod warunkiem, że nie jesteście masochistami.

Świat nie jest taki zły jak przedstawiają go laickie media.

Eurokicha już w półfinale wydaliła Ich Troje. "Follow My Heart" śmierdzi plagiatem na kilometr. Sami swoi zmiksowali "hiciory" z ubiegłych edycji festiwalu i wyszedł pasztet, którego nie strawiła nawet Eurokicha.

Nie jesteśmy sami na tym łez padole - część 2
Miłosierdzie człowieka jest ograniczone. Nie my jesteśmy źródłem dobra dla bliźniego w potrzebie. Kiedy więc modlimy się za żywych i umarłych, wtedy niejako wyznajemy naszą ograniczoność i niewystarczalność. Nasze ręce okazują się za słabe, a nasz rozum zbyt mały, aby udźwignąć cały ciężar trosk i bied ludzkich. Modląc się, uznajemy zatem potrzebę pomocy ze strony Kogoś, kto jest silniejszy od nas; od którego wszystko zależy. Modląc się, powtarzamy: "W Twoich rękach są moje losy - Ojcze Dyrektorze". Powierzając sprawy naszych bliźnich ojcu Rydzykowi, możemy czuć się bezpieczni: są one w dobrych rękach. Rękach Ojca, który troszczy się o sieroty, wdowy, bezdomnych i uciśnionych; Ojca, który czuwa nad losem świata i każdego człowieka.

Tekst oryginalny: http://naszdziennik.pl

Już niedługo banany mogą zniknąć z powierzchni Ziemi - ostrzega FAO. Spowodowane jest to atakami grzybów i pleśni na te drzewa. A skoro znikną banany, nie będzie i małp. Chyba, że małpy przerzucą się na hamburgery.

"Być dobrym jak chleb" - taki jest właśnie ojciec Rydzyk. Dobry jak chleb. Jest zawsze, kiedy go potrzebujemy. Oddany bez reszty. Bez reszty zatopiony w swojej ojcowskiej miłości. Kiedy zamknę oczy, widzę jego piękny uśmiech i radosne oczy.

Cytaty biblijne
Szóste przykazanie: Nie cudzołóż!
"Każdy, kto pożądliwie patrzy na kobietę, już się w swoim sercu dopuścił z nią cudzołóstwa. Jeśli więc prawe twoje oko jest ci powodem do grzechu, wyłup je i odrzuć od siebie. Lepiej bowiem jest dla ciebie, gdy zginie jeden z twoich członków, niż żeby całe twoje ciało miało być wrzucone do piekła. I jeśli prawa twoja ręka jest ci powodem do grzechu, odetnij ją i odrzuć od siebie. Lepiej bowiem jest dla ciebie, gdy zginie jeden z twoich członków, niż żeby całe twoje ciało miało iść do piekła" (Mt 5, 28-30).

Blady strach padł na pedofilów
Patrick Wall były benedyktyn, jak rasowy detektyw, ściga po świecie księży molestujących dzieci. Tropi ich, by stanęli przed sądem i nie majstrowali więcej przy ciałach dzieci.

Źródło: http://www.onet.pl & TheGuardian

Porady dla lekarzy: jak odróżnić prezent od łapówki
Jeśli dostaniesz od pacjenta np. 500 zł, a później masz wyrzuty sumienia i nie możesz zasnąć, to znaczy, że była to łapówka. A gdy śpisz spokojnie, to znaczy, że był to tylko prezent.

Porady dla pacjentów
Jeśli wręczasz lekarzowi kopertę z pieniędzmi to na wierzchu napisz: prezent, żeby doktor nie miał żadnych wątpliwości, czy należy przyjąć tę łapówkę.

Piłka Nożna - Mundial 2006
Trener reprezentacji Polski ogłosił, że na bramce
nie będzie Dudka. Dudka będzie grał w obronie.

Militaria
Przyszła polska armia będzie wojskiem profesjonalnym i nowoczesnym. Skończyły się czasy, gdy Polacy szarżowali z szablami na czołgi. Teraz będziemy czerpać wzorce najlepszych rozwiązań nie tylko z USA, ale z całego świata, nawet z terrorystów - oświadczył minister obrony narodowej Władysław Sikorski.

"Między mną a Zytą jest chemia" wyznał Super Expressowi premier. My zadaliśmy dodatkowe pytania:
- Czy podziwia Pan Leppera za tę zmianę, jaka się w nim ostatnio dokonała? I czy w związku z tym traktuje go Pan jako równorzędnego partnera, czy bardziej przedmiotowo?
- Podziwiam różne rzeczy, ale jakoś nie spotkałem do tej pory w moich myślach podziwu dla Andrzeja Leppera - stwierdził Marcinkiewicz.
- A jak się układają Pana stosunki z Zytą Gilowską?
- Doskonale. Robimy to wspólnie, nie widzę możliwości byśmy robili to osobno.
- A co na to Pańska żona?
- Nie narzeka, często dzwonię do żony i mamy czwórkę dzieci.

W budynku Instytutu Chemii Uniwersytetu Opolskiego doszło dzisiaj rano do wybuchu łatwopalnych substancji chemicznych. Nikomu nic się nie stało. Dwa koty tylko rozerwało. Ale to ich wina, bo cichaczem wślizgnęły się do pracowni chemicznej i gziły się wśród odczynników, aż iskra poleciała i nastąpiła eksplozja.

Komisja Europejska pozwoliła polskim krowom na wyprodukowanie większej ilości mleka. Polskie krowy dziękują i proszą o więcej, bo je rozdyma od nadmiaru mleka.

Niemiecka szkoła zabrania swojej uczennicy Ani wyjazdu na praktyki do Radia Maryja, ponieważ chce ocalić duszę naiwnej dziewczyny.

Poseł Tomczak zrobił w siedzibie europarlamentu w Strasburgu nielegalną kaplicę. Inną nielegalną kaplice, którą zrobił w Brukseli, już mu zdjęli. Jak mu zdejmą następną kaplicę, to pewnie się ukrzyżuje.

W zdrowym ciele zdrowy duch
W Wielkiej Brytanii osoby w których ciężkie choroby są przekazywane z pokolenia na pokolenie - będą mogły zgłaszać się do lekarzy, by dzięki zapłodnieniu in vitro stworzyć zarodki, spośród których wybrane zostaną te pozbawione uszkodzonego genu. Czy to jest etyczne? Oczywiście, że tak! Każdy rodzic chce i ma prawo mieć zdrowe dziecko. A dziecko też wolałoby urodzić się w zdrowym ciele, niż później chorować.

Białoruś chce nam sprzedawać prąd, ale polscy demokraci nie chcą "czerwonego" prądu.

Prokuratora umorzyła śledztwo w sprawie emeryta, który wysyłał e-mailem dowcipne rysunki z kaczorami.
- Czyn nie zawiera znamion przestępstwa. Ani treść rysunków, ani osoba, która je rozesłała, nie znieważyły prezydenta RP - mówi prokurator. Po prostu rysunki okazały się ładniejsze niż oryginał.

W szkolnych komputerach zostaną wprowadzone specjalne blokady i dzieci nie będą mogły oglądać w Internecie stron porno i stron z przemocą. Do czego to podobne, żeby dzieci nie mogły pooglądać w szkole pornosów?! - oburzają się antychryści. - To co one będą robiły w tej szkole?

Nie popijaj leków sokiem z grejpfruta, lepsze będzie piwo, chyba że na ulotce pisze, że leku nie wolno łączyć z alkoholem.

Rozmowa strajkujących lekarzy z dziennikarzem:
- Chcemy leczyć w swoim kraju, dlatego wyjedziemy za granice.
- Nie rozumiem?!
- My też nie rozumiemy, dlaczego tak mało forsy dostajemy.
- A czy kiedyś wrócicie?
- Wrócimy!
- Kiedy?
- Jak w Polsce będą Szwedy!

Jednak losy polskich pacjentów nie są tak zupełnie obojętne lekarzom:
Lekarze: - "Kto Was będzie leczył kiedy wyjedziemy"?
Pacjenci: - Dr Blumental.

Zła mama bije syna codziennie. Dobra - gdy na to zasłuży.

Porady na pierwszy dzień w nowej pracy:
- Przyjdź punktualnie, a jeżeli się spóźnisz - nie pękaj, to Twoje pierwsze spóźnienie.
- Jeśli nie zostaniesz zaprezentowana przez szefa, znaczy że Cię olewa. Sama się przedstaw - niech ludzie wiedzą z kim mają do czynienia (pochwal się swoimi sukcesami, żeby wiedzieli, że nie wypadłaś sroce spod ogona)!
- Jeśli ktoś mówi nieprawdę, to zwróć mu uwagę. A jeśli nadal obstaje przy swoim, przekonaj go do swych racji w sposób bardziej stanowczy.
- Nie daj sobie w kaszę dmuchać. Jeżeli ktoś zacznie z Tobą, to powiedz mu do słuchu - niech mu uszy zwiędną!
- Słuchaj choć trochę, co mówi do Ciebie szef, żeby nie musiał powtarzać 12 razy, wystarczy, że powtórzy cztery.
- Okazuj wdzięczność za rady i wsparcie, ale w sposób powściągliwy (nie daj się klepać po tyłku nikomu z wyjątkiem szefa).
- I nie uśmiechaj się od ucha do ucha, bo Ci wpadnie do gęby mucha.

Napis: Trwamgo
Telezakupy Mango-Trwam
„Gromadzenie pieniędzy, powiększanie majątku sprawia człowiekowi przyjemność, daje poczucie mocy, niezależności, potęgi. Dobra ziemskie często stają się zajmującą miejsce Boga »Mamoną«, o której mówi Jezus: »Nikt nie może dwom panom służyć. Bo albo jednego będzie nienawidził, a drugiego będzie miłował; albo z jednym będzie trzymał, a drugim wzgardzi. Nie możecie służyć Bogu i Mamonie«” – pisze ks. Michał Kaszowski powołując się na Biblię (Mt 6,24) na stronie teologia.pl.
Dlatego uważam, że wprowadzenie reklam do telewizji społeczno-religijnej Trwam jest nieetyczne. (Frant)

Totalizator Sportowy –
wilk głodny, a owca ledwo zipie!

Jeden zakład w Dużym Lotku już od 15 maja ma zdrożeć o 60% z 1,25 zł do 2 zł. Czyli za 1 kupon (6 zakładów) zapłacimy 12 zł. I kogo będzie stać na taki luksus? Droższy kupon mniej ludzi kupi. Dlatego będą niższe wygrane i mniejsze wpływy ze sprzedaży zakładów do budżetu państwa.

IV RP: Kaczyński i trzej muszkieterowie -
Lepper, Giertych i Kowalski

"Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego"
Młody szlachcic z własnej nieprzymuszonej woli wyrusza z bratem do Sejmu. Postanawiając że zostanie muszkieterem spotyka dwóch nieznajomych, z którymi wdał się w zatargi - Leppera i Giertycha. Wkrótce nieznajomi zostają jego przyjaciółmi. Razem z nim walczą z podwładnymi wszechmocnego Tuska broniąc honoru ojczyzny.

urząd bez pracyURZĄD BEZ PRACY – URZĄD ROZPACZY

Ojcze Dyrektorze!
– Spójrz na ludzi. Oto dzieci Twoje, którym jesteś bardzo potrzebny. Patrz, jak są zepsuci, zdenerwowani, bez serca, osieroceni, wykorzystywani, smutni, beznadziejnie zagubieni. Zagubieni w tłumie, którym można kierować jak pajacem na sznurku, który można wykorzystywać do własnych interesów. Czy widzisz twarze młodych, beznadziejnie znudzonych. Są młodzi, a nic ich nie cieszy. Rozpędzeni rytmem, głośną muzyką, w jakimś transie starają się zapomnieć o smutku. Nadrabiają, jak mogą, udają przed samymi sobą. Ale gdy kończy się zabawa czy dyskoteka, gdy milkną ostatnie takty muzyki i gasną światła luminofonii - znowu są smutni. Potrzeba im ciepła. Potrzeba im miłości ojcowskiej. Ojcze, przygarnij ich do siebie. Od teraz wszystkie dzieci świata niechaj będą Twoje!

Źródło: http://www.naszdziennik.pl

Iran ostrzega: gdziekolwiek Ameryka wyrządzi zło, pierwszym miejscem, w które uderzymy, będzie Izrael! Czy Polacy pomogą Amerykanom w wojnie? Wszystko zależy od Radia Maryja.

Dziś 2 maja - ohydny dzień grilla.
Ludzie będą osmalali w dymie i żarze obleśne kiełbachy, które produkuje się z rozkładających się odpadów i trupów zwierzęcych. Smacznego!

O my God! 66-letni Karel Gott ma trzecią córkę. I to z 30-letnią przyjaciółką. Ten to ma zdrowie. I korzeń, pewnie je żeń-szenia.

20-letni obywatel USA, student Akademii Medycznej w Lublinie, z okna na czwartym piętrze akademika strzelał z wiatrówki do przechodzącego ulicą człowieka i trafił go w ramię. Dlaczego to zrobił? Bo nie wiedział, że to wiatrówka. Myślał, że to lornetka.
Media Markt - nie dla idiotów!

Rozbita na kawałki kometa, która za dwa tygodnie zbliży się do Ziemi, nie spadnie nam na głowy - uspokajają naukowcy z NASA. Innego zdania jest wróżka Kamila, która twierdzi, że jeden odłamek spadnie do polskiego parlamentu i to w trakcie obrad!

400 metrów sześciennych szkodliwych azbestowych odpadów upchanych w plastikowe worki odkryła straż graniczna w ładowniach cumującego w Gdańsku holenderskiego statku. Jeden ze stoczniowych menedżerów z Trójmiasta powiedział, że Holendrzy liczyli, że toksycznego azbestu pozbędą się tutaj tanio i bez żadnych kłopotów. Ale nie z nami takie numery. Spadaj dziadu do Rotterdamu! Nie chcemy być śmietnikiem Europy! Nie chcemy jeść śledzi o smaku azbestowym! Azbestu to my mamy w brud. Bo eternitem oklejano kiedyś całe osiedla. A teraz Polska stawia na ekologię. Posłowie kupują ziemię i sadzą drzewa.

Źródło inspiracji: Gazeta Wyborcza

Siódme przykazanie brzmi: nie kradnij! Dlatego prawdziwy katolik nie ma w swym domu pirackich programów. Ciekawe ile jest w Polsce katolików?

Hojny prezes
Źle się stało, że Hannu Lepistoe wiedział wcześniej od polskich dziennikarzy, ile zarabiał Kuttin. Jakby nie wiedział to dałbym mu 900 zł, a tak musi dostać tyle samo co Kuttin - zdradził prezes Polskiego Związku Narciarskiego.

Siedmiu wspaniałych
Byli członkowie LPR tworzą nowe koło, które będzie składać się z siedmiu byłych posłów LPR i z siedmiu byłych senatorów LPR. Gdy dokooptują jeszcze po pięciu będzie parszywa dwunastka.

Czy PiS wstydzi się koalicji z Samoobroną? Nie ma się czego wstydzić. Są siebie warci. Jaro - Endriu dwa bratanki, i do szabli i do szklanki!

Dziś wieczorem (27.IV) w Sejmie będzie głosowanie nad odwołaniem ministra rolnictwa. Andrzej Lepper powiedział, że Jurgiel nie był złym ministrem rolnictwa. Następny może być jeszcze gorszy.

"Rzeczpospolita" donosi, że ojca Rydzyka odeślą na misje do Afryki. A w Afryce są Lwy. Mam nadzieję, że się nie zatrują.

Wczoraj uczciłem pamięć Czarnobyla - wysadziłem na łące małą bombę.

Pojawiające się systematycznie niejasności i dwuznaczności wokół Pawła Piskorskiego (już samo nazwisko źle się kojarzy - wykręca się jak piskorz) były powodem, że wywalili go z partii (PO). Ale on się wcale tym nie przejmuje, tylko siedzi z żoną w pegieerze i sadzi las. I chwała mu za to. Wsadzi dużo drzew i Polakom będzie się lepiej oddychało. Więcej tlenu dotrze do ich mózgów i wreście przejrzą na oczy, i zobaczą kogo wybrali do parlamentu.

Przed wejściem na tory sprawdź, czy nie nadjeżdża pociąg. No chyba, że chcesz żeby Cię rozjechał. Ale wtedy nie będziesz wyglądał tak dobrze jak teraz.

Żeby najgłupszy polityk został doktorem, wicemarszałkiem, ministrem i wicepremierem. Takie rzeczy to tylko w Erze.

Czy 50-letni rencista z Elbląga pójdzie do więzienia za rozsyłanie satyrycznych rysunków, które znieważyły prezydenta Polski? Jak śmiał niegodziwiec obrażać prezydenta. Co innego jego brata, który jest mały, brzydki i w ogóle do dupy. Ale prezydent jest zupełnie inny.

Młodzież w Polsce coraz później rozpoczyna współżycie seksualne. Osiem lat temu 30 procent uczniów między 15 a 19 rokiem życia deklarowało, że ma za sobą już pierwszy stosunek. A dziś wolą chodzić na rekolekcje i brać narkotyki.

Lider Prawa i Sprawiedliwości podkreśla, że nie steruje rządem z tylnego siedzenia. Ja w ogóle się tym nie zajmuję. Wolę łowić rybki. A jak mi się znudzą to zostane premierem.

Czy kościół zezwoli na stosowanie prezerwatyw małżonkom, z których jeden żyje z wirusem HIV?!
Jedyną bezpieczną metodą, by zapobiec rozprzestrzenianiu się AIDS, jest wstrzemięźliwość seksualna. Ale chłop bez seksu nie wytrzyma! Dlatego użycie prezerwatywy może być w pełni uzasadnione, jako wybór "mniejszego zła". W ochronie przed AIDS lepszy jest seks w prezerwatywie niż grzeszny onanizm, który osłabia organizm i ducha.

20 tysięcy polskich lesbijek i gejów przeniosło się do Berlina. Niedługą wszyscy oni uciekną i nie będzie o czym pisać.

- Andrzej Lepper do Jarosława Kaczyńskiego: na koalicję czekam tydzień, a jak nie, to rozwiązujmy Sejm.
- Hola, hola drogi Panie, od rozwiązywania sejmu to jestem ja i mój brat, a nie Pan. A Pan to se może - wejść do koalicji.

Serdecznie zapraszam na stronę 4 ››

Now S-13 S-12 S-11 S-10 S-9 S-8 S-7 S-6 S-5 S-4 S-3 S-2 S-1 Ezo Lin Top Pr