Frant - humor, satyra, krytyka
wiadomości # ogłoszenia # złote myśli # zwierzenia
Now S-13 S-12 S-11 S-10 S-9 S-8 S-7 S-6 S-5 S-4 S-3 S-2 S-1 Ezo Lin Top Pr

Myśl filozoficzna
Widzę się w lusterku, więc żyje.

Trybuna Wudu
ORGAN ŻYWYCH TRUPÓW
Zombie 1 (Żywy trup w krótkich, brudnych, obszarpanych spodenkach dżinsowych)Zombie 2 (Idzie żywy trup w obszarpanych spodniach dżinsowych)Zombie 3 (Idzie żywy trup w obszarpanych spodniach dżinsowych)Zombie 4 (Żywy trup w krótkich, brudnych, obszarpanych spodenkach dżinsowych) Gazeta pracowników, bezrobotnych, konsumentów...

Porady intymne
Czy lepiej kochać się przed, czy po kolacji?
Kochajcie się przed jedzeniem. Po posiłku możecie wyglądać i zachowywać się niezbyt apetycznie - wzdęte brzuchy, beknięcia i pierdnięcia.

Słownik
Irish Cream = krem z irysów

Miłość jest ślepa
Gdy w poniedziałek przyszedłem rano do pracy - na moim biurku leżał napisany na komputerze liścik:
Zakochałam się w Tobie od pierwszego wejrzenia, zgadnij kim jestem, a będę Twoja na wieki!
Co odpisałem?
Miło mi, ale nie jestem jasnowidzem, więc napisz, kurwa, jak się nazywasz!

Usługi
Z dobrym bankiem jest jaka z prostytutką,
musi zarobić na swoim kliencie.

Wyznania
Wśród osób publicznych zapanowała moda na wyznania typu "czego się próbowało" - pisze Plotek.pl. Premier Donald Tusk zdradził, że palił w młodości marihuanę. Krzysztof Krawczyk dowodzi w "Super Expressie", że spróbował w życiu więcej używek niż premier:
- Paliłem trawkę. Próbowałem też grzybków halucynogennych i LSD.

- A ja jadłem olszówki - mówi Frant. Zbierałem je z ojcem, a mamusia gotowała/smażyła je nam na obiad. Wtedy olszówki były jeszcze jadalne. Ale później ktoś je zatruł.

Komunikat dotyczący aktualizacji strony
Jeżeli chcesz być powiadamiany o aktualizacjach Franta e-mailem,
to napisz w tej sprawie do autora strony:

Zwierzenia Justyny
Miłość pracownika
Myślę, że mój mąż mnie nie kocha. Przychodzi z pracy zmęczony, pochłania posiłek, który mu przygotowałam, kładzie się do wyra i natychmiast zasypia. Mąż nie pyta mnie jak się czuję, jak minął mi dzień, co zamierzam jutro. Po prostu zaspokaja swój wilczy głód i kładzie się do wyra. Nawet nie zauważył, że już z nim nie śpię. Rok temu przeniosłam się do drugiego pokoju. Nie ma sensu kłaść się obok męża, który śpi jak zarżnięty, głośno chrapie i śmierdzi od niego, bo brudas się nie myje. Przychodzi z pracy tak zmęczony, że siły starcza mu jedynie na to, żeby zeżreć posiłek i walnąć się do wyra. Niech sam gnije w tym wyrze! A ja w spokoju śpię w drugim pokoju. Do łóżka wkładam na noc termofor, przy cieple którego usypiam. Wolałbym, żeby było to maż, a nie termofor. Ale cóż poradzić na to, że mąż mnie nie kocha. Mąż woli kochankę - pracę, która wyciąga z niego wszystkie soki. Nawet z mózgu chyba mu wyciągnęła, bo ostatnio mąż nic nie mówi. Zżera tylko posiłek i kładzie się do wyra.
Pewnego dnia postanowiłam coś z tym zrobić. Nie przygotowałam mężowi posiłku. Widać, że był zły, ale nie powiedział ani słowa, poszedł spać głodny. Na drugi dzień znowu nie przygotowałam mu posiłku i tak przez tydzień. Po tygodniu zeszczuplał, ale nie przemówił, tylko jak zawsze uwalił się do wyra. Poprosiłam więc sąsiadów i schowaliśmy wyro męża do piwnicy. Gdy mąż wrócił z pracy, od razu walnął się na wyro, lecz wyra nie było, wiec maż upadł na parkiet i wtedy przemówił, ba, nawet zaczął na mnie krzyczeć. Potłukł się biedaczek i zabrało go pogotowie. Gdy po tygodniu wrócił do pracy, zwolnili go i został bezrobotnym. To traumatyczne wydarzenie spowodowało, że mój maż wreszcie zaważył, że ma żonę. Nawet zaczął pomagać mi w domu. Teraz ja pracuję, a mąż przygotowuje mi posiłek. Niestety moja praca jest tak wyczerpująca, że nie mam na nic siły. Wracam do domu, zjadam posiłek i kładę się wyra.
Justyna

Tort dla papieża w kształcie Watykanu
Papież Benedykt XVI rozpoczął w środę pielgrzymkę w USA.
Co uświetniło obiad wydany dla Benedykta XVI w dniu jego urodzin w nuncjaturze apostolskiej w Waszyngtonie?
Czekoladowy tort o średnicy półtora metra i wysokości jednego metra, przedstawiający Plac świętego Piotra oraz kilka watykańskich budynków, ozdobiony wizerunkiem papieża-jubilata i srebrnym napisem z cukru "Happy 81st Birthday, Pope Benedict".
Ten niezwykły urodzinowy deser był prezentem dla papieża od właściciela włoskiej restauracji w stolicy USA. Tort mieli zjeść razem z Benedyktem XVI amerykańscy kardynałowie zaproszeni na obiad. Ale nikt nie miał odwagi zniszczyć, a tym bardziej zjadać... placu świętego Piotra. Dlatego arcydzieło cukiernika stało przez kilka godzin w nuncjaturze apostolskiej. Co się potem z nim stało?
Gospodyni nie upilnowała i tort zjadły pieski, a potem... zdechły.

Źródło: PAP, Frant

Seat dla Chińczyka
Seat to kolejna marka wchodząca w skład grupy Volkswagen zainteresowana wejściem na rynek chiński. Sprawdzamy możliwości zaistnienia w Chinach - mówi na łamach Financial Times Deutschland (FTD) szef Seata, Erich Schmitt. - Jesteśmy w trakcie przeprowadzania testów, których zadaniem jest sprawdzenie czy nasze modele są pożądane przez chińskich klientów: Seat dla Chińczyka
Seat dla Chińczyka » fot. http://www.autogaleria.mojeauto.pl

Energia atomowa w Polsce?
Ministerstwo Gospodarki proponuje budowę elektrowni jądrowej - dowiedziała się "Rzeczpospolita". Badania wskazują, że Polacy cały czas boją się energii atomowej. Ze styczniowego sondażu GfK, wynika, że 56 procent rodaków jest jej przeciwnych.
Nie ma się czego obawiać. Jeżeli wszystko pójdzie dobrze elektrownia atomowa powstanie dopiero za 12-15 lat, a jeśli wybuchnie, to nie będzie elektrowni atomowej.

Diabelski napój
70 milionów litrów toksycznego wina, zawierającego nawozy i kwas solny, znajduje się na sklepowych półkach we Włoszech - ustalił inspektorat kontroli produktów rolnych. Do wina dodaje się wodę i szereg groźnych substancji chemicznych i dzięki tym oszustwom koszt produkcji wina obniża się aż o 90 procent. Afera z trującym winem dotyczy nie tylko tego najtańszego w cenie do 2 euro za butelkę, ale także najlepszych gatunków tego trunku.
Wino od dawien dawna jest uważane za diabelski napój, ponieważ zawiera związki siarki. Dlatego, jest tak chętnie używane przez księży. We Włoszech jest Watykan, dlatego ich wino jest najbardziej diabelskie.

Źródło: PAP, Frant

Herosi popularności
Kanclerz Niemiec Angela Merkel (CDU) swą popularnością znacznie wyprzedza innych niemieckich polityków. Z sondażu ośrodka Infratest Dimap, przeprowadzonego na zlecenie dziennika "Die Welt" i telewizji ARD, wynika, że jeśli Niemcy mogliby bezpośrednio wybierać kanclerza, to w wyborach Merkel uzyskałaby 66 proc. głosów, a na Kurta Becka z SPD, który uplasował się na drugim miejscu, głosowałoby zaledwie 16 proc. ankietowanych.
Angela Merkel, to również najwyżej ceniony przez Polaków światowy przywódca - wynika z sondażu Pentora przeprowadzonego na zlecenie "Wprost" - wyprzedziła nawet prezydenta Stanów Zjednoczonych George'a W. Busha.
A dlaczego Polacy tak wysoko cenią Angelę Merkel? Ponieważ w 1/4 jest Polką i lubi nasz kraj. Jeszcze bardziej kocha Polskę pochodzący z Kaszub Donald Tusk. Wg sondażu przeprowadznego przez CBOS dla Gazety Wyborczej w marcu Tuskowi ufało 67 % Polaków.
Gdyby więc Merkel i Tusk byli wolni, mogliby się pobrać i ze 133 % poparciem stworzyć Wielkie Cesarstwo Niemiec i Polski.

Źródło: PAP, Wprost, Gazeta Wyborcza, Wikipedia, Frant

Dosia italo-disco
"Już miliony lat minęły, dinozaury wyginęły
Lecz na świecie do tej pory, inne żyją wciąż potwory"

Dosia z Ciechanowa wcale się nie kończy! Jesienią wyjeżdża do Mediolanu, gdzie będzie nagrywała płytę "Milano disco". Album będzie promował utwór "Nie mam ochoty - patrzeć na Twoje galoty".

Książę Karol ratuje puby
Na brytyjskiej prowincji zamyka się tygodniowo 27 piwiarni. Na ratunek nierentownym barom znów pośpieszył książę Karol, który poprosił o dalsze wsparcie finansowe brytyjski rząd. Następca tronu już od sześciu lat prowadzi kampanię ratowania pijalni. W jej ramach właścicielom przyznawane są korzystne kredyty na modernizację lokali. Przez udostępnienie m.in. Internetu oraz kolorowych pisemek bary mają stać się bardziej atrakcyjne dla wielu młodych klientów. Ze wsparcia skorzystało już prawie 350 właścicieli pubów.

Pubów jest obecnie w Zjednoczonym Królestwie 57 tysięcy. Brytyjskie Zrzeszenie Browarów i Pubów (BBPA) ostrzega jednak, że do końca roku ponad tysiąc lokali zostanie zamkniętych.

Odkąd Polacy napływają do Zjednoczonego Królestwa spożycie piwa maleje. Bo Polacy to kulturalni ludzie, zamiast oddawać się plebejskim rozrywkom wolą chodzić do teatru, opery lub poczytać książkę przy kominku. A Brytyjczycy podpatrując polskie zwyczaje - uczą się od nas wiele dobrego i nie długo wcale przestaną pić piwo.

Źródło: PAP, TVN24.pl, Frant

W maju ruszają nowe portale społecznościowe:
nasza-kasza.pl - dla rolników
nasza-glaca.pl - dla skinheadów i łysych
nasza-gaża.pl - dla aktorów
nasz-baca.pl - dla górali
na-kaca.pl - dla miłośników alkoholi

Ciało Jana Pawła II zostanie przeniesione
W Watykanie trwają przygotowania do przeniesienia szczątków Jana Pawła II z grobu w Grotach Watykańskich do bazyliki świętego Piotra - poinformowała włoska agencja prasowa Ansa.
Rozważane są dwa projekty. Według pierwszego w jednej z głównych naw bazyliki zostanie umieszczony kamienny monument, a szczątki Jana Pawła II nie zostaną wystawione na widok publiczny. Według drugiego projektu szczątki będą umieszczone w szklanej trumnie. Ostateczna decyzja należy jednak do samego papieża.

Źródło: PAP, IAR

Włoski sąd: psy nie mogą za dużo szczekać
Psy mogą szczekać, ale nie za dużo, zwłaszcza w nocy, by nie przeszkadzać sąsiadom; nie powinny też robić hałasu, gdy tylko usłyszą dzwonek do drzwi - orzekł włoski Sąd Najwyższy. O tym osobliwym i szeroko dyskutowanym stanowisku sądu napisał w sobotę dziennik "La Repubblica".
Zajmując stanowisko wobec wcześniejszego sądowego sporu między właścicielami czworonoga a ich zirytowanymi sąsiadami z okolic miasta Piestoja, sędziowie Sądu Najwyższego ogłosili, że należy uczyć psy dobrego wychowania. Przede wszystkim właściciele psów muszą powstrzymywać ich nawyk szczekania za każdym razem, gdy słyszą dzwonek do drzwi lub czują obecność innych osób w kamienicy. Gdy ktoś zadzwoni do drzwi pies powinien po cichu obudzić właściciela. A gdy pana nie ma w domu, pies powinien udawać, że nikogo nie ma w domu, a gdyby intruz próbował się włamać - pies powinien zadzwonić na policję i podać funkcjonariuszowi dokładny adres, pod który ma wysłać radiowóz.

Źródło: PAP, Frant

Czy 2 kwietnia powinien być świętem?
Dla 47 % Polaków 2 kwietnia, dzień śmierci Jana Pawła II, jest najważniejszym świętem - wynika z opublikowanych w "Rzeczpospolitej" badań OBOP.
Czyżby cieszyli się, że odszedł?!

Samolot zderzył się z psem
W piątek na południ Indii samolot lecący z 25 pasażerami zderzył się z bezpańskim psem - donoszą indyjskie media. Uderzenie było tak silne, że złamało się przednie podwozie turbośmigłowego samolotu ATR. Na szczęście pilot w ostatniej chwili skierował maszynę na trawiastą płytę najbliższego lotniska w Bangalore. Załoga i pasażerowie najedli się strachu, ale nikomu nic się nie stało. Linie Kingfisher, do których należał samolot, zwracają uwagę, że bezpańskie psy i inne fruwające zwierzęta są w Indiach poważnym problemem.

Źródło: PAP, Frant

Maserak i Pieróg zatańczą razem na antenie TVN Style!
Już 14 kwietnia na antenie telewizji TVN Style ruszy nowy program "Prywatny Instruktor Tańca". Rafał Maserak, znany z "Tańca z gwiazdami", i juror "You Can Dance" Michał Pieróg przybliżą Wam techniki tańców towarzyskich i nowoczesnych. Tylko co w programie będzie robić Joanna Liszowska? - zastanawia się Plotek.pl.
Liszowska będzie przygrywała im do tańca na mandolinie.

Jaki jest szczyt ignorancji w ubiorze?
Kupić na rynku chińską podkoszulkę i przyszyć do niej naszywkę z napisem "Wolny Tybet".

Na temat: http://www.dziennik.krakow.pl

Pijus terrorysta
Samolot linii Lufthansa, lecący z Frankfurtu do Kijowa, awaryjnie lądował w Polsce na lotnisku w Pyrzowicach (Śląskie), ponieważ pijany pasażer na jego pokładzie wykrzykiwał, że jest terrorystą.
Mężczyzna sprawiał podczas lotu spore problemy. Domagał się alkoholu i awanturował. W końcu trzykrotnie zawołał na pokładzie, że jest terrorystą. W tej sytuacji kapitan zdecydował o awaryjnym lądowaniu na najbliższym lotnisku. W przeszukanym bagażu zatrzymanego Rosjanina nie znaleziono nic, co wskazywałoby na to, że rzeczywiście jest terrorystą. Ale oddech miał nie świeży.
Mój wujo po pijanemu też rozrabiał w samolocie. Powiedział, że jest reniferem i musieli zadzwonić po świętego Mikołaja, żeby go uspokoić.

Źródło: PAP, Frant

Kultura i fizjologia narodów w świetle igrzysk olimpijskich
Na organizatorów igrzysk olimpijskich w Pekinie spadł kolejny problem. Zagraniczni sportowcy, którzy przebywali na trzech największych arenach olimpijskich, narzekali na sanitariaty, z których na stadionie można było korzystać tylko kucając. Dotyczy to także latryn dla widzów.
- Moim zdaniem sytuacja taka wynika z przyzwyczajeń kulturowych, różnych dla Chińczyków i dla ludzi Zachodu. Chińczycy wolą srać na kucka - powiedział Yao Hui, jeden z oficjeli odpowiedzialnych za przygotowanie obiektów do olimpiady. - Na czas olimpiady zmienimy toalety tak jak sobie będą życzyli nasi goście z zachodu - do wychodków wstawimy nocniki i będą siedzieć paniska. Mam nadzieję, że wszyscy będą wypróżnieni i zadowoleni.

Źródło: PAP, Frant

Kochana Czytelniczko, Kochany Czytelniku!
Z okazji 3. urodzin Franta życzę nam
tort urodzinowy z trzema świeczkami od Microsoftu
wszystkiego najlepszego!

Frant, 20 marca

Świat jest mały
Przyszedł punk do fryzjera i zamówił irokeza. Niestety wyszedł z salonu zupełnie łysy? Co się stało?

Trudny egzamin
Skin zdawał egzamin na prawo jazdy. Teorię miał w jednym paluszku, a jeździł jeszcze lepiej. Niestety nie zdał. Dlaczego?

PKO Inteligo zmienia się w PiPKO
W dniu 21 marca 2008 roku usługi bankowości elektronicznej oferowane dotychczas pod marką PKO Inteligo zmieniają swoją nazwę na PiPKO, a PKO Inteligo Optimum na PiPKO-Biznes.

Nowe karty PiPKO:
Płacę Tobie CiPKO

Dziwne przypadki utraty przytomności w fabryce Funai
Robotnicy Funai w Nowej Soli skarżą się, że w fabryce mnożą się przypadki zasłabnięć. Według nich przyczyną może być suche powietrze panujące w hali. Szefowie firmy twierdzą, że to z powodu nadużywania kawy i słodyczy przez pracowników. Słodycze zmieszane z kawą wypłukują z organizmu człowieka glukozę i powodują śpiączkę.

Źródło: Gazeta.pl, Gazeta Lubuska, Frant

BZ WBK Bank Zaciszestarodawna stodoła z kogucikiem na dachu, rys. Microsoft
Wiejski Bank Kredytowy
Pcim, ul. Dolna 1

O głosowaniu w wyborach przez Internet
Jarosław Kaczyński dla pis.org.pl:
- Akt głosowania powinien być według mnie czynnością poważną, świadomą, wymagającą pewnej fatygi. Nie jestem entuzjastą tego, żeby sobie młody człowiek siedział przed komputerem, oglądał filmiki, pornografię, pociągał z butelki z piwem i zagłosował, gdy mu przyjdzie na to ochota. Zwolennicy głosowania przez Internet chcą tę powagę odebrać. Dlaczego? Wiadomo, kto ma przewagę w Internecie i kto się nim posługuje. Tą grupą najłatwiej manipulować, sugerować na kogo ma zagłosować.
Fotografia: http://carmelites.info/citoc

Po prośbie
Donald Tusk pojechał do Ameryki, żeby porosić Busha, aby zechciał wybudować w Polsce tarcze antyrakietową, która będzie chroniła Polaków przed złymi rakietami.

Premier Donald Tusk spotkał się z Polonią w Nowym Jorku:

Bombka na Wielkanoc?
Rejsowy Boeing z Donaldem Tuskiem na pokładzie już wystartował, gdy nowojorskie biuro LOT-u otrzymało niepokojący telefon. "Na pokładzie jest bomba" - oświadczył ktoś w słuchawce. Na szczęście okazało się, że to tylko żart.
Amerykańcom coś się pochrzaniło, Wielkanoc za pasem, a oni powitali Tuska bombką, jakby zbliżało się Boże Narodzenie, albo Nowy Rok. Na Wielkanoc są inne zwyczaje, nielubianą osobę można obrzucić jajami, albo zdzielić palemką.

Źródło: Dziennik.pl, Frant

Po Lepistoe (nowa era polskich skoków)
Jaka jest obecnie i jak była przez cały sezon dyspozycja polskich skoczków każdy kibic wie. Adam Małysz nie odniósł w tym sezonie nawet najmniejszego sukcesu, a pozostali Polacy skaczą fatalnie. Po zakończeniu sezonu prezes PZN Apoloniusz Tajner postanowi, co będzie z trenerem Hannu Lepistoe, ale najprawdopodobniej nie przedłuży z nim umowy. Na nowego trenera polskich skoczków szykuje się podobno Roberta Mateja, który razem z Kruczkiem chce stworzyć trenerski team dream i doprowadzić naszą reprezentację na sam szczyt.

Źródło: Sport.pl, Sport, Frant

Rzecznik Sowińska skarży się w Radiu Maryja
Tropiła gejów wśród teletubisiów, teraz oni śledzą ją
Rzecznik praw dziecka długo się nie wypowiadała, choć wokół niej polityczna burza. W końcu jednak przerwała milczenie. Na antenie Radia Maryja Ewa Sowińska skarżyła się, że jest śledzona:
- Wyjeżdżając z pracy w piątek około godziny 19. dosyć szybko się zorientowałam, że ktoś jedzie za mną i to nie byle kto - sam Twinky Winky! Nie robił tego dyskretnie, tylko z całą świadomością jechał tuż za mną w różowym traktorku. Na plecach czułam jego oddech, a w lusterku widziałem jego fioletową antenkę. Na każdym pasie, na jakim się znalazłam i on się znajdywał - dążąc do tego by mnie udręczyć i żeby przez udręczenie spowodować, że ja tej presji nie wytrzymam - mówi Sowińska. - I nie wytrzymałam, podczas ucieczki uszkodziłam samochód i potrąciłam krasnoludka.

Źródło: Dziennik.pl, PAP, Frant

8 marca
Pomyśl, zanim kupisz kobiecie

Rozmowa kwalifikacyjna
Poszedłem do biblioteki na rozmowę kwalifikacyjna w sprawie pracy na stanowisku bibliotekarza. Dyrektorka zadawała mi podchwytliwe pytania, np. jaką książkę ostatnio pan przeczytał?
- A bo ja to pamiętam?! Nie czytam książek, bo od czytania boli mnie głowa, ale za to oglądam polskie seriale np. "Plebania", "M jak miłość". W nich zawarte są życiowe mądrości. - Chyba moje odpowiedzi nie spodobały się kobiecie, bo nie przyjęła mnie do pracy.
Franiu Poligraf

Każdemu się może zdarzyć:

Jak penis z popiołów
Sztywny Pal Azji to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów drugiej połowy lat 80. i pierwszej lat 90. Jednak po wydaniu ostatniej płyty "Spal" popiół po nich zaginął. Teraz odrodzili się pod nową nazwą Wiotki Zwis Europy z płytą "Miłość jak Pavulon".

Źródło: Wykipedia, Frant

Orkan Emma
Trzy osoby zginęły, a dwanaście zostało rannych w wyniku wichur, które w nocy przeszły nad Polską. Wiatr, który w porywach osiągał nawet 130 km/h, łamał drzewa, zrywał dachy i linie energetyczne. Strażacy interweniowali przeszło 3000 razy.
Huragan Emma w całym kraju spowodował poważne szkody.
U mnie na balkonie wywrócił choinkę i potłukły się wszystkie bombki.

Frant, PAP, TVN24.pl

Jakie auta najchętniej kupują polskie firmy?
W ubiegłym roku najchętniej kupowaną przez firmy marką aut była Toyota (17.233 szt.), a modelem - Astra (7.964 szt.) - podał instytut Samar.
www.toyota.astra.co.id

Źródło: PAP, Onet.pl

Nowe argumenty za tarczą antyrakietową
Donald Tusk, pytany w porannych "Sygnałach Dnia" o negocjacje z USA dotyczące tarczy antyrakietowej, powiedział, że argumentację zwolenników lokalizacji elementów tarczy w Polsce uzupełnia o postulat uwzględniający korzyści materialne dla naszego kraju. Odłamki strącanych rakiet będą spadały na Polskę, a my będziemy je zbierać i sprzedawać na złomie.

Źródło: PAP, Frant

Jak premier ostatecznie podsumował 100 dni funkcjonowania swojego gabinetu?

To już koniec zimy
Synoptycy ostrzegają, że od marca temperatury będą rosły w zawrotnym tempie. Na Wielkanoc będą już jaja na twardo. Będzie sucho i zielono. To ma być przedsmak prawdziwego lata, które eksploduje w kwietniu. Po eksplozji będzie jeszcze cieplej. W maju temperatury mają sięgać 60 stopni Celsjusza. Od gorączki zwiędną liście i w czerwcu będzie jesień.

Źródło: Fakt, Frant

Rozmowa dwóch facetów przy piwku (18+)
- W Polsce nie ma perspektyw, jakbym mieszkał w Niemczech, to od razu znalazłbym sobie dobrze płatna pracę i nie musiał bym klepać biedy.
- Głupie gadanie...Człowiek łebski wszędzie sobie poradzi - w wojsku, w wiezieniu, czy w Czeczenii. A pierdołę, to nawet w raju wąż upierdoli.

Satelita zestrzelony
Amerykańska marynarka wojenna wystrzeloną z pokładu krążownika antyrakietą zestrzeliła dziś w nocy (21.II) księżyc.
O akcji powiadomił Pentagon.

o2net.pl - to więcej niż portal, to dwa portale w jednym!

Baba-chłop najpiękniejszą Polką
Czytelnicy "Vivy" wybrali najpiękniejszą Polkę - napakowaną babę z niskim męskim głosem, która pręży swoje muskuły niczym atleta:
Urbańska przemienia się w kulturystkę

Filozofia czytelnictwa
W Internecie tyle jest portali, żeby przeczytać wiadomości z jednego dnia, potrzeba tygodnia, albo i dużej. Nawet jeśli poświęcimy 7 dni na przeczytanie wiadomości z jednego dnia, to jesteśmy 6 dni w plecy. Żeby odrobić te 6 dni - przeczytać wszystkie wiadomości z tych 6 dni - to potrzeba (6x7=) 42 dni. Czyli po tygodniu czytania jesteśmy 42 dni w plecy. A po 42 dniach czytania - jesteśmy (42x7=) 244 dni w plecy, itd. Wniosek: im więcej czytamy tym mniej wiemy.

Cuda
Katie Price podpisywała w Londynie swoją trzecią już autobiografię Jordan "Pushed To The Limit". W pewnym momencie, gdy wstała, z gorsetu wyskoczył jej sutek.
A mojej sąsiadce wyskoczył fiutek, w dodatku cały w buraczkach,
taka to była dziwaczka.

Źródło: Egoisci.pl, Frant

Britney Spears wzięła ślub z talibem
Piosenkarka wyszła za swojego byłego prześladowcę w trakcie wycieczki do Meksyku. Ceremonia zaślubin miała miejsce o zachodzie słońca na egotycznej plaży.

Źródło: Star, Pudelek.pl, Frant

Damięcka powróci na Wspólną
To już prawie cztery lata odkąd Matylda Damięcka porzuciła plan serialu "Na Wspólnej" w TVN . Młoda aktorka odeszła z serialu, bo tego wymagała od niej szkoła. Kilka dni temu Damięcka obroniła dyplom w szkole teatralnej i szuka pracy. Czy wróci do serialu? Scenarzyści zaplanowali zniknięcie bohaterki z planu pozostawiając Matyldzie możliwość powrotu do serialu. Bohaterka wyjechała do USA. Teraz wróci, ale pobyt w zgniłej Ameryce pozostawi trwałe ślady w psychice młodej dziewczyny. Okaże się, że jest lesbijką.

Źródło: Plotek.pl, Frant

Przegląd prasy lokalnej
W Nysie strażacy odnaleźli w czwartek 40-letniego mężczyznę, który uwięziony był w szybie wentylacyjnym w dawnej fortyfikacji wojskowej przy ul. Berberysów. Mężczyzna spędził tam 30 dni, a strażacy, by go wydobyć, musieli spuścić się na głębokość 14 metrów. Jak mówią mężczyzna nie odniósł żadnych poważniejszych obrażeń ciała - ale był bardzo głodny i przewietrzony.

Źródło: Gazeta Wyborcza Opole, Frant

Ludwik Dorn odchodzi z prezydenckiej Rady Bezpieczeństwa Narodowego
Dorn napisał krótki i uprzejmy list do prezydenta. Zapewnił w nim, że zasiadanie w Radzie było honorem, ale on dziękuje za taki honor i dłużej nie zamierza w RBN pozostawać! Po odejściu Ludwik Dorn zostanie prezesem nowej spółki naftowej „Dorlen” sp. z o.o.
Głowa orła na tle niebieskich promieni na białym tle w czerwonej ramce z białym napisem DORLEN Źródło: RMF FM, Microsoft, Frant

Kolejny F-16 rozbił się we Włoszech
Samolot wojskowy F-16, należący do włoskich sił zbrojnych, rozbił się 11 lutego w rejonie archipelagu Egady koło Sycylii.
We wrześniu ubiegłego roku samolot F-16, należący do amerykańskich wojsk, stacjonujących we Włoszech, runął na ziemię podczas lotu ćwiczebnego na północy kraju.
W czerwcu natomiast rozbił się w Iraku.
W Polsce też lata pełno tego złomu. Według informacji przekazanych przez dowódcę Sił Powietrznych wynika, że w ubiegłym roku w polskich F-16 odnotowano 1017 różnego rodzaju niesprawności i defektów. Aż strach po ulicach chodzić, w każdej chwili na głowę spaś może. A jak będzie amerykańska tarcza, to będzie jeszcze gorzej, też będzie się psuła i zamiast rakiet - wszystkie samoloty postrąca, nawet te pasażerskie.

Źródło: PAP, Nasz Dziennik, Frant

Lepper sprawdzi uczciwość wyborów
Andrzej Lepper, Mateusz Piskorski i Krzysztof Sikora z Samoobrony jadą w marcu do Moskwy jako obserwatorzy wyborów prezydenckich - napisał DZIENNIK.
Profesor MAUP przypilnuje.

BRYTYJSKA PIOSENKARKA
Amy Marihouse
ZDOBYŁA PIĘĆ GRAM.

LOVE KROWE
Czy Twoja dziewczyna jest krową?
Jeżeli chcesz rozstać się z dziewczyną, to kup jej czekoladki "I love Milka". Dziewczyna zrozumie, że kochasz inną (że kochasz jakąś krowę, a nie ją.)

Kino domowe dla niewidomych?
Mój znajomy zapożyczył się i kupił zestaw kina domowego za 3000 zł, i chociaż ma sześć głośników, to za cholerę nie może obejrzeć filmu. A dlaczego? Bo w zestawie nie ma najważniejszego... telewizora (ekranu, projektora). Apeluję do producentów, sprzedawców i dziennikarzy - nie róbcie ludzi w balona i nie piszcie zestaw kina domowego, ani kino domowe, jeżeli nie można na nim oglądać filmów, jeżeli brakuje w nim najważniejszego elementu - ekranu (telewizora, projektora). Zestaw taki można nazywać co najwyżej zestawem do kina domowego, przy założeniu, że klient ma już kino (telewizor, ekran, projektor) albo zamierza kupić je oddzielnie.

Próbował powiesić się na przystanku MPK
Do oficera dyżurnego komendy w Skierniewicach zadzwoniła kobieta informując, że na przystanku autobusowym ktoś próbuje się powiesić. Dyżurny niezwłocznie skierował w to miejsce patrol. Policjanci dokończyli śniadanie i ruszyli na pomoc. Na przystanku funkcjonariusze zastali mężczyznę bez widocznych oznak życia.
Nie było czasu do stracenia, policjanci po krótkiej naradzie położyli mężczyznę na ziemi i rozpoczęli reanimację. Po godzinie przyjechała karetka, lekarz stwierdził zgon i zabrał pacjenta do szpitala. Tam trafił na oddział patologii. Sekcja zwłok wykazała, że mężczyzna trzy dni temu utonął. - Dlaczego, więc dzisiaj chciał się powiesić? - zastanawia się komendant.

Źródło: Onet.pl, Frant

Budownictwo w Polsce kwitnie:

Świątynia Opatrzności Bożej w Warszawie
Kamień węgielny pod jej budowę wmurowano dnia 3 maja 1792 roku - 216 lat temu - i do dzisiaj Świątynia nie stanęła. Czyżby diabeł się na nią uwziął? Według projektu Świątynia będzie miała wysokość około 67 metrów (wg numerologii 6+7=13) i stanie na działce wielkości 6 ha.

W centrum Warszawy powstał nowy nocny klub.

WIELKI WIEPRZ
Wypasiony wieprz w binoklach na nosie, w smokingu i muszce pod szyją szeroko opiera racice na dwóch pękatych workach z symbolami dolara
W nowej odsłonie promocji "Wielki Wieprz" podwyższono cenę telefonów Sony Ericsson K550i, Samsung SGH-J400 i Nokia N70.
Nie bądź sknerą, napaś wieprza - kup telefon.

Źródło: Telepolis.pl, Frant

Przygody gajowego Bezmuchy
Gajowy zrobił w lesie zdjęcie, po przyjściu do domu obejrzał je na komputerze i dostrzegł, że na białej gałązce siedzi . To jakiś znak pomyślał, zamówił odbitkę zdjęcia i nosił aniołka ze sobą. Na efekty długo czekać nie musiał. Poznał wspaniała kobietę. Często u niej gościł. Pewnego razu w odwiedzinach wylał się na spodnie wino, to akurat nie było może szczęśliwe, ale to co było później przyjemnością było. Kobieta zobaczywszy chłopa bez spodni zmieniła się nie do poznania, wcześniej wzór cnoty, teraz wampem się stała. Gajowy z przemiany był tak zadowolony, że nie wrócił na noc do żony.
Kobieto, jeśli twój mąż do domu często późno wraca, sprawdź czy przed wyjściem do kieszeni cherubinka nie wsadza.

"Genialna rasa te Żydki, ale cóż to za łajdaki!..."
Jadwiga Tomaszewska, wiceprezes zarządu łódzkiego Związku Nauczycielstwa Polskiego uważa, że trzeba zweryfikować listę lektur pod kątem treści antysemickich. Te książki, które je zawierają, np. Lalka (Szprot utyskuje, że Żydzi popsuli mu interesa), Chłopi (Kupcy [Żydzi] wrócili i jak zaczęli krzyczeć, handryczyć a przysięgać, że więcej dać nie mogą, a w ręce przebijać i krowę znowu penetrować), należy przesunąć do kanonu lektur uzupełniających.
Fragmenty tekstów mogących obrażać Żydów, można w nowych wydaniach usunąć, a w starych książkach zamalować na czarno.

Źródło: Wiadomości24.pl / Polska Dziennik Łódzki, Frant

Niedoszły bohater
W sobotę 19 stycznia Robert Mateja mógłbyć najlepszym w Harrachovie przedskoczkiem. Już był w ogródku, już witał się z gąską, ale przed jego skokiem odwołali zawody. Może w niedzielę będzie bohaterem?

Przezwiska Danona Tuska
Jezus Chrystusk (in Tusk we trust), Don Tuz, Don Chrust, Kaktusk, Sandwich, Tuskus, Donald Klusk, Śluz, Biust, Guz, Mózg, Bluzg, Plusk, Bluszcz, Plusssz, Plusz, Nius, Plus, Bus, Mus, Tusz, Fus, Gruz, Wóz, Wiózł, Bluz (Blues), Luz, Luks, Sztruks, Dusk (zmierzch, półmrok), Szlus (Schluss), Półtusk, Tłuk, Tuskemon, Doni, Pizdoni, Pizdonald, Donaldo, Donator, Don Boski, Tuskał, Tuskiflos, Herbatusk, Manitusk, Politusk, Tatuśk, TATUsk, Kakatusk (Cacatusk), Mentusk, Miętusk, Kentusky, Tuskan Pieprzojad, Tusky (pies północy)...

Tytusk
tytusk
(Romek i Atomek)

Koncert Carlosa Szatana w Polsce
Nawiedzi Warszawę w ramach swojego eurodiabelskiego tournée promującej album "Magiczna Fujara Carlosa Szatana".
Zagra w nocy z 27 na 28 czerwca na stadionie Gwardii. Gościnnie w utworze "Into The Night" wystąpi Freddy Kruger z ulicy Wiązów.
Carlos Santana w kapeluszu trzyma w ustach długą, przezroczystą, magiczną fujarę

Kto ze strachu ucieka, ten wpada do dołu
Wizja szybkich i dotkliwych kar oraz strach przed 24-godzinnymi sądami pomogły. "Dziennik" dotarł do danych, z których wynika, że w zeszłym roku zatrzymano o 20 procent mniej pijanych kierujących niż rok wcześniej. Gdyby w tym roku wprowadzić sądy 12-godzinne, to zatrzymano by o kolejne 20 % mniej.

Ale afera - krowa zgwałciła bulteriera!
- A właściwie to był byk - mówi właściciel krowy.
Rolnik jak co tydzień pojechał po paszę na rynek. Paszę kupował u sprawdzonego dostawcy - swojego znajomego, więc był pewien, że jego zwierzątkom nic nie będzie, bo tej pory nie miały nawet rozwolnienia. Ale w ten feralny dzień znajomego nie było. Pewnie nie przyjechał, a rolnika chyba diabeł podkusił i zakupił paszę od obcego, który co prawda wyglądał sympatycznie i zachwalał, że jego pasza jest wysokiej jakości, ba nawet mówił, że jest ekologiczna, ale nie wyglądała najlepiej, miała dziwny kolor i podejrzanie drgała. Naiwny gospodarz napasł paszą swoje krowy. - Krowy zasnęły, a byk dostał jakieś dziwne czerwone oczy - mówi rolnik. - Aż się wystraszyłem. Nagle przewrócił mnie i dalej nie wiem, co się działo.
Żona przewróconego zeznała:
- Gdy zobaczyłam wybiegającego ze stajni byka, od razu wiedziałam, że coś się świeci. Byk skierował się w stronę ogrodzenia, staranował je i wbiegł z kopytami na podwórko sąsiadów, gdzie urzędował zły pies. Bulterier zobaczył napastnika, a nie był ułomkiem, tydzień wcześniej zagryzł jednego pinczera i cztery zające. Tym razem jednak spękał - schował się do domu pod pierzynę. Byk nie dał za wygraną, stał przed domem trzy godziny, aż sąsiedzi zadzwonili po policję. Policjanci przyjechali z weterynarzem, który miał strzelbę z zastrzykiem. Jednak skorzystać z niej nie musiał. Cwany byk udawał potulnego baranka. Dał się odprowadzić do swojej obory. Weterynarz stwierdził, że ziarno mogło być zatrute sporyszem, czy innym grzybem i dlatego byka trochę poniosło. Pobrał próbki do badania. Gospodarz zamknął byka na kłódkę stalową. Gdy przyszedł rano, po bydlęciu ani śladu, a pies sąsiadów wyglądał jakby cnotę stracił. A może tylko się zaziębił?

Serdecznie zapraszam na stronę 10 ››

Now S-13 S-12 S-11 S-10 S-9 S-8 S-7 S-6 S-5 S-4 S-3 S-2 S-1 Ezo Lin Top Pr