Frant - humor, satyra, krytyka
wiadomości # ogłoszenia # złote myśli # zwierzenia
Now S-13 S-12 S-11 S-10 S-9 S-8 S-7 S-6 S-5 S-4 S-3 S-2 S-1 Ezo Lin Top Pr

– Kogo jest łatwiej rozpoznać na ulicy: osobę grubą czy chudą?
– Oczywiście, że chudą.
– Po czym?
– Po kościach.

Ogłoszenie o naborze do prywatnego
przedszkola „Uszaty czerep królika”.
Głowa królika
„Uszaty czerep królika” to przedszkole dla krnąbrnych dzieci prowadzone z bezwzględną dyscypliną.

22 maja 2017 r.
Szwajcarzy przegłosowali w referendum stopniowe wycofywanie energii jądrowej na rzecz energii odnawialnej

Szwajcarski rząd pierwszy zaproponował stopniowe wycofywanie energii atomowej na rzecz odnawialnych źródeł energii po katastrofie elektrowni jądrowej Fukushima w Japonii w 2011 roku.

W ramach szwajcarskiego systemu demokracji bezpośredniej wyborcy mają decydujący głos w ważnych kwestiach politycznych. W niedzielnym referendum 58% wyborców poparło plan swojego rządu.

Plan zapewni miliardy funtów dotacji na energię odnawialną, zakaz budowy elektrowni jądrowych i likwidacji już istniejących, które produkują około jednej trzeciej energii elektrycznej w kraju.

Szwajcaria ma pięć starzejących się elektrowni jądrowych. Pierwsza elektrownia jądrowa zostanie przeznaczona do zamknięcia w 2019 r.

Przeciwnicy ostrzegają, że odejście od energetyki jądrowej będzie prowadzić do zniekształcenia krajobrazu: szpetnymi wiatrakami, ogniwami fotowoltaicznymi, zaporami wodnymi itp.

Polska opozycja, PO i Nowoczesna, chce skorzystać z okazji i zamierza namówić polski rząd, żeby odkupił i przywiózł do Polski elektrownie atomowe od Szwajcarów. Znając zamiłowanie partii rządzącej do węgla, atomowy pomysł opozycji raczej nie wypali.

Źródło: Independent.co.uk, BBC.com, Frant

Dobre intencje
Szkoły wyższe, które w ostatniej rekrutacji przyjęły na studia najlepszych maturzystów, otrzymają od resortu nauki dodatkowe środki – w sumie 82 miliony złotych. Promujemy najlepszych, ponieważ chcemy pobudzić wyścigi szczurów – zapowiedziała wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego.

Dywersyfikacja dostaw gazu
Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo ujawniło, że 12 lat temu podpisało umowę na jednorazową dostawę do Polski amerykańskiego skroplonego gazu ziemnego. Po 12 latach frachtu gaz z terminalu LNG Sabine Pass dotrze wreszcie do Polski. Gazowiec ma przypłynąć do Świnoujścia w połowie czerwca. Jak dopłynie, to sprawdzimy, czy po tak długotrwałym transporcie gaz nie zwietrzał – mówi prezes PGNiG.

Komornik i windykator
życzą beztroskich świąt!
cztery wielkanocne jaja z królikami wewnątrz

Mroczne życzenia
Życzę miłego dnia, a wieczorem żeby cię diabeł zjadł!

Szlachta szlachtuje, a nie negocjuje!
szlachcic w zbroi pędzi na koniu, z mieczem nad głową

W napisach końcowych po pewnym filmie
W tym filmie wykorzystano cztery psy.
Jeden przeżył. Dobre i to.

Mężczyzna z wybujałym ego stoi przed lustrem
– Zwierciadełko powiedz przecie, kto jest najlepszym kochankiem na świecie!
– Rozbierz się!
– No i co?!
– Z tego co widzę, nie zadowolisz nawet siebie.
– Nie narzekam.
– To zdejmnij okulary!

Chiński Nowy Rok
Z okazji chińskiego Roku Ognistego Koguta apeluję o nieużywanie w tym roku wulgaryzmu „kurwa”, tylko „kurczę!”.

Historyjka
Przychodzi skaleczona baba do lekarza,
a lekarz nie poznał się i nie zalecił jej bandaża.

Ogłoszenie matrymonialne
Szukam kobiety na 10 lat. Na tyle moja żona trafiła do więzienia. Przeze mnie, nad czym ubolewam, bo jak wyjdzie, to mnie ukatrupi. Ale teraz jestem wolny i zamierzam w pełni cieszyć się wolnością.
Zainteresowane Panie proszę kontakt.
Dobroduszny Aleksander

Ogłoszenie – praca
Bezpłatny staż na portierni.
Wiadomość u administratora strony.

Anioł bogatych
Wielki, złoty, wypasiony anioł

Mały, czarno-biały wizerunek śmierci jako anioła biednych
Anioł biednych

Z rozmowy kwalifikacyjnej…
– Czy pije pan dużo alkoholu?
– W pracy mało.
– A po pracy?
– Wcale!

Rymowanka
Ja do zgody, jak ryba do wrzącej wody.

Ministerstwo Gospodarki przygotowuje „Politykę Energetyczną Polski do 2050 roku”
Władze postanowiły wprowadzić nowe przepisy. Od stycznia 2017 roku każdy nowo postawiony dom w Polsce będzie musiał być wyposażony w kocioł grzewczy (CO) węglowy. Do zgłoszenia budowy domu trzeba będzie więc dołączyć rachunek zakupu kotła węglowego i zobowiązanie, że kocioł węglowy zostanie zainstalowany w tym domu i będzie opalany polskim węglem.

„Cetrum Seniora” w Łodzi przypomina
o wtorkowych treningach pamięci dla seniorów

Na poprzednie (chyba siódme już) zajęcia wszyscy stali uczestnicy zapomniali przyjść. Dlatego jeszcze raz przypominamy!!!

NASA chce wywołać duży pożar w przestrzeni kosmicznej
Agencja ma zamiar podpalić bezzałogową kapsułę. Amerykanie już wcześniej prowadzili niewielkie testy z ogniem poza Ziemią, jednak tym razem chcą sprawdzić, jak przebiega poważny pożar w kosmosie. To ważne badania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa obecnych i przyszłych misji kosmicznych. Specjaliści chcą zmierzyć rozmiar płomieni, tempo ich rozprzestrzeniania się, ich temperaturę oraz emisję gazów. Żeby tylko nie spalili przy okazji kilku satelitów telekomunikacyjnych albo jakiej planety ;-).

Źródło: phys.org, kopalniawiedzy.pl, Frant

Uwaga techniczna od autora tej strony
Witryna internetowa była odtwarzana na nowym serwerze z kopii zapasowej z 2014 r. i z archiwum „Internet Archive” z kwietnia 2015 r. Sytuacja spowodowana była przez firmę hostingową „host-ed.net”, która w 2015 roku zawiesiła moje konto frant.host-ed.me bez podania przyczyny i nie odpowiada na moje e-maile (tickety w panelu klienta) do dziś. Dlatego umieściłem pliki na serwerze innej, profesjonalnej firmy i mam nadzieję, że po mojej rekonstrukcji wszystko działa jak należy. Przypominam, że ta strona jest archiwalna (raczej nieaktualizowana, a jeśli już – to raz na ruski rok ;-).
Frant, marzec 2016 roku

Agencja pośrednictwa pracy „Pracowity Pracuś”
Człowiek leżący na hamaku
zaprasza hojnych pracodawców!

Jaka jest różnica między trenerem osobistym a trenerem personalnym?
Trener osobisty – trenuje osobę, np. może trenować Ciebie, jeśli mu zapłacisz. Natomiast trener personalny – trenuje personel,
np. personel sklepu ;-).

Nic mi się dzisiaj nie chce…
Nawet pierdnąć mi się nie chce.
A wczoraj jeszcze pierdziałem…
Frant

Amerykanie, Niemcy i ojciec Rydzyk biją się o TVN
W warszawskiej siedzibie TVN pojawia się coraz więcej tajemniczych osób w nienagannie skrojonych garniturach i czarnych sukienkach — to przedstawiciele potencjalnych inwestorów spotykają się z zarządem i sprawdzają księgi spółki.

Niewiążące oferty na zakup 51 proc. akcji jednej z największych polskich stacji telewizyjnych złożyło osiem podmiotów. Miały na to czas do 24 listopada. Inwestorzy zainteresowani kupnem TVN już zaczęli spotykać się z zarządem i badać spółkę, a proces ten potrwa jeszcze 1–2 miesiące. Oferty wiążące powinny wpłynąć do strony sprzedającej pod koniec stycznia.

Rozgrywka o TVN będzie się toczyć pomiędzy pięcioma firmami — trzema podmiotami amerykańskimi, jednym z Niemiec i jednym z Polski. TVN-em są zainteresowani amerykańscy giganci medialni — Time Warner, Discovery, 21st Century Fox Ruperta Murdocha oraz niemiecki Axel Springer i Fundacja Lux Veritatis ojca Rydzyka. Za faworytów uchodzą Time Warner i Discovery. Jednak najbardziej zdeterminowany jest Ojciec Dyrektor, który poszedłby nawet zimą na boso do Częstochowy, żeby tylko przejąć TVN i zmienić profil stacji.

Źródło: pb.pl, Frant

Pod Kopcem Kościuszki eksplodowała bomba
Tragedia na parkingu samochodowym pod Kopcem Kościuszki w Krakowie. 53-letni mężczyzna zdetonował bombę w swoim samochodzie. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że była to nieudana próba samobójcza. Mężczyzna przeżył wybuch, został przewieziony do szpitala. Niestety Kopca już nie ma.

Źródło: RMF24, Sfora.pl, Frant

W ramach walki ze smogiem Chiny zezłomują 11 mln aut
Wyniki badań naukowych wskazały, że aż 31,1 proc. zanieczyszczenia powietrza w Pekinie pochodzi od samochodów. Dlatego władze Chin ogłosiły, że pozbędą się łącznie 11 milionów samochodów niespełniających norm ekologicznych. Jeszcze w tym roku zezłomowanych zostanie 6 milionów aut, które wyjątkowo mocno zanieczyszczają środowisko. Rok później na złom trafi kolejne 5 milionów maszyn. Właścicielom odbieranych samochodów będzie zrekompensowana strata – dostaną bilet miesięczny na wszystkie linie komunikacyjne.

Źródło: Autokult.pl

Trzeźwy czy pijany?
Teraz, gdy często pada deszcz, z daleka widać, kto idzie trzeźwy,
a kto pijany. Trzeźwy idzie gzygzakiem, bo omija kałuże,
a pijany idzie prosto, prosto przez kałuże.

Polsce grozi niż demograficzny. W Libanie mordują nasze bociany.
Miliony bocianów i innych ptaków, które przelatują z Europy do Afryki, giną w Libanie. Zabijają je miejscowi myśliwi, wśród których znajdują się i 10-letni chłopcy. Zjawisko to utrzymuje się w związku z modą panującą wśród libańskich myśliwych, według których o ich sprawności świadczy liczba i wielkość trofeów. Dlatego strzelają w powietrze do wszystkiego, co się rusza. Trzeba coś z tym zrobić, zanim będzie za późno. Może zasadzić więcej główek kapusty?!

Źródło: TVN Meteo, PAP

Czarny humor
Rolnik zawiózł krowę do weterynarza.
Ale oszukał ją, bo to niebył weteryniarz,
tylko rzeźnik.

Tak sobie myślę...
Przyjaciele naszych przyjaciół są naszymi przyjaciółmi.
Syn mojej przyjaciółki jest moim... ups?!

Napis wielkimi literami AMBER PLATINUM na platynowym tle

Tarcza Rosji przechwyci wszystko
Kilka dni po pierwszym, udanym teście amerykańskiej broni hipersonicznej (szybszej od dźwięku) odezwała się Rosja.
- Budowany system obrony kosmicznej pozwoli przechwytywać rakiety każdego rodzaju - zapewnił minister obrony Rosji Anatolij Sierdiukow na posiedzeniu władz resortu we wtorek. - Integracja systemów pozwoli przechwytywać cele o każdej prędkości, nawet szybsze od światła, i wszędzie: w powietrzu, w wodzie, pod wodą, w ziemi, pod ziemią, w kosmosie, za kosmosem, w innym wymiarze i czasie. W ramach testu udało nam się przechwycić dwie bomby wodorowe zrzucone w 2025 r. na Białoruś. Przechwyciliśmy je zanim zostały skonstruowane - twierdzi rosyjski minister.

Źródło: TVN24.pl, Frant

Zawieszeni
Godzinę w powietrzu musieli czekać pasażerowie, którzy wybrali się w podróż samolotem w nocy z soboty na niedzielę 30 października. Utrudnienia wynikały ze zmiany czasu z letniego na zimowy. O trzeciej w nocy cofnięto zegarki o 60 minut. Samoloty przez godzinę czekały na ciemnym niebie, by zgodnie z rozkładem wylądować na lotniskach.

Rodzina Sarkóz szczęśliwa z powodu powiększenia
Odczuwam dogłębną, ale prywatną radość - powiedział prezydent Francji Nicolas Sarkozy, który odwiedził swoją żoną Sarkozę i nowonarodzoną córkę Sarkózkę w paryskiej klinice La Muette.

Źródło: TVN24.pl

Subiektywna i złośliwa recenzja drugiego półfinałowego (siódmego) odcinka "Must Be The Music. Tylko muzyka" z dnia 16 X 2011 roku.

Zacznijmy od najgorszych:
8. Dominika Barabas z zespołem - nowa Ewa Bem, młodsza i bardziej łysa, nie cierpię takiej muzyki.
7. The Bardons "Jak wyrwać lachona" - zgadzam się z jury, żenua.
6. Majestic "Bo ja chcę" - sorry, nie pamiętam ich występu.
5. Roman Wojciechowski - momentami podobny do Jacka Nicholsona, mimo że piosenkę miał ruchliwą ("Satisfaction" The Rolling Stones), to pierdzioszek głównie stał, czyżby kalesony miał za sztywne?
4. Wioletta Marcinkiewicz "Płonie stodoła" - fryzjerka podobna do Szpaka (Michała), z Niemena zrobiła Skaldów, za karę powinna strzyc owce całą wiosnę ;-)
3. Krzysztof Przybyszewski "Libertango" - klasycznie, czyli oralnie posuwał harmonijkę, ale robił to tak filmowo, że razem z akompaniamentem gitar i perkusji brzmiało przyjemnie.

A na koniec dwa anioły, które najbardziej mi się podobały!
2. Eris Is My Homegirl - na wokalu czarujący chłopiec z buźką aniołka, cherubinek jak malowany, z głosikiem uroczym jakby... świnie zarzynali. Zmasakrowali dźwiękami scenę, jury, publiczność, telewizję i telewidzów. Niektórym pewnie membrany z głośników powylatywały i telewizor poszedł do naprawy. Aż kupka w kiszce radośnie się kręci (albo łezka w oku), gdy 10 lat temu słuchałem grind/death metalu, przez myśl nie przeszło, że tak ekstremalną i niszową muzykę zobaczę w telewizji, mało tego głosami jury i telewidzów przejdzie eliminacje i wygra półfinały w programie muzycznym oglądanym przez miliony! Koniec świata! Teraz wiem, że wszystko jest możliwe. Papieżem będzie kobieta, a w Polsce - socjalizm.
1. Natalia Zozula - buźka topielicy i anielski głos, jeśli tak śpiewają aniołki w Niebie, to ja chce tam iść. Ave Maria!

Niebieski baner z napisem: Komputronikt u nas jesteś nikim

Sarkozy sprzedaje reaktory atomowe i myśliwce, a Komorowski ziemniaki
Francuzi wybudują Indiom dwa reaktory atomowe. Podczas wizyty prezydenta Nicolasa Sarkoz’ego w Delhi podpisano podpisano porozumienie w tej sprawie. Ponadto Francuzi negocjują unowocześnienie 51 myśliwców Mirage-2000 służących w indyjskich siłach powietrznych. Indie szukają również kolejnych 126 myśliwców oraz około 200 helikopterów. Z kolei wizyta Miedwiediwa w Polsce zbiega się ze złożoną przez Rosjan ofertą zwiększenia transportu ziemniaków z Polski do Rosji.

Źródło: TVN24.pl, PAP

Logo PJN
Kostium orła ze strony www.cheeretc.com

Zagadka
Które państwo kojarzy Ci się z włosami?

Księgowa
Przychodzi księgowa do psychologa.
- Spóźniła się pani 3 minuty.
- Nie, bo 2.59!

Darek obawia się o swojego kumpla
- Stary, coraz więcej czasu spędzasz przed komputerem, wydaje mi się że jesteś uzależniony.
- Ja?! To nie prawda!
- Skoro tak mówisz, to nie będę więcej zawracał ci głowy, odpowiedz mi tylko jeszcze na jedno pytanie, co byś zrobił, gdybyś wygrał w lotto szóstkę?
- Jak to co?! Kupiłbym nowy komputer!

Rozmowa dwóch młodzieńców:
- Lubię walenie.
- Konia?
- Nie, wieloryby!

opakowanie margaryny Manuel z masłem z wmiksowanym zdjęciem Manuela Durão Barroso

Wmiksowany Manuel Durão Barroso


8 LIPCA - TRZECH KRÓLI
Rano Bronisław Komorowski złożył rezygnację z funkcji marszałka Sejmu. Funkcję głowy państwa na dziesięć godzin przejął marszałek Senatu Bogdan Borusewicz. Wieczorem posłowie wybrali nowego marszałka Sejmu Grzegorza Schetynę (przewodniczącego klubu PO i sekretarza generalnego partii). 8 lipca mieliśmy więc trzech króli.

Depesza
Niepokojące wiadomości ze świata.
Terroryści grożą, że spalą Internet.


nk(wd) miejsce spotkań, nk czeka - tu znajdziesz swoich znajomych

rys. czaszki Microsoft

Pomocna dłoń premiera
Donald Tusk obejrzał tereny popowodziowe w Bieruniu
i wesoły rozdawał mieszkańcom autografy.
Uśmiechnięty premier Donald Tusk rozdaje mieszkańcom Bierunia autografy

Premier i marszałek na 40-leciu Uniwersytetu Gdańskiego:
- Doniu, mam już dosyć, może stąd wyjdziemy?!
Mocno znużony marszałek Komorowski mówi do stojącego obok Tuska na 40-leciu Uniwersytetu Gdańskiego

Co zrobić, gdy stłuczesz świetlówkę?
Świetlówki zawierają groźną dla życia rtęć, dlatego jeśli się stłuką, pomieszczenie koniecznie trzeba wywietrzyć przez 30 minut.
Resztek nie wolno sprzątać odkurzaczem - trzeba zgarnąć na zmiotkę
i zanieść do urzędu miasta.

Źródło: Gwiazdy Mówią (nr 39/2009), Frant

Mozilla Developer Center i jej smutny:
frajerfox

Jennifer Aniston romansuje z bulterierem
Jennifer Aniston idealnie nadaje się do wszelkich plotek na temat romansów, flirtów i związków. Brzydula nie narzeka na brak powodzenia u mężczyzn, ale jakoś nie może znaleźć tego jednego, jedynego. Nic więc dziwnego, że jeśli obok pojawi się jakikolwiek facet, w sieci od razu roi się od spekulacji na temat ewentualnego związku tych dwojga. Tym razem ofiarą plotek stał się pies - bulterier, z którym Aniston pracuje na planie filmu "The Bounty". Informatorzy donoszą, że pies całował Jen w przerwach między ujęciami. Para miała również trzymać się za ręce, jednak Aniston zaprzecza, że coś ja łączy z bulterierem, poza stosunkami służbowymi.

Źródło: Kozaczek.pl, Frant

Szczyt lenistwa
Jestem tak leniwy, że nie chce mi się nawet
pierdnąć i siedzę wzdęty.

Życie gwiazd
Eva Mendas - wybrana na początku roku "najbardziej pożądaną kobietą świata" - uwielbia zwiedzać cmentarze... - pisze Onet.pl.
A najbardziej lubi wachać kwiatki od spodu.
Eva Mendas

Jaki jest szczyt oszczędności?
Kupić na wysprzedaży poradnik "Jak nie być sknerą".

6 ton narkotyków poszło z dymem
Władze Panamy spaliły tony marihuany, kokainy i heroiny warte ponad milion dolarów, które przechwyciła policja na wodach Morza Karaibskiego i Pacyfiku. I byłoby dobrze. Niestety, wielka ilość dymu rozdmuchana przez wiatr spowodowała, że wszystkie okoliczne ptaki - naćpane pospadały na ziemię.

Źródło: Reuters, TVN24.pl, Frant

Niskie (15 %) i proste podatki - obiecywała Platforma Obywatelska
Jak zwykle kłamała. Kryzys gospodarczy idealnie sprzyja zmianom - wprowadzenie niskich podatków teraz - pokazałoby, czy niskie podatki są dobrym rozwiązaniem, czy są lekiem na kryzys, czy prowadzą do rozwoju gospodarki, do wzrostu produkcji i zarobków oraz do spadku bezrobocia. Tego się nie dowiemy - dzięki PO.

Mój dziadek bosmanem był na statku,
a może nawet kapitanem?
parostatek

Jedz czekoladę, a będziesz...
Firma Al Nassma chce sprzedawać w całej Europie czekoladę wytworzoną z mleka wielbłąda. Mleko wielbłądzie uważane jest za zdrowsze od mleka krowiego, ponieważ zawiera pięć razy więcej witaminy C, mniej tłuszczu, mniej laktozy i więcej insuliny. Jest to więc atrakcyjny wybór dla osób cierpiących na cukrzycę i nietolerancję laktozy, powiedział Van Almsick. Produkt jest prawie idealny, jedyną wadą jest to, że nadmierne spożycie wielbłądziej czekolady może powodować garba, który powszechnie występuje u wielbłądów.

Źródło: Reuters, Onet.pl, portalspozywczy.pl, Frant

Przegląd prasy: tygodnik katolicki "Niedziela" nr 28/2009

(Źródło: www.niedziela.pl)

Unia Europejska
Nowa flaga Unii Europejskiej z trupią główką na środku

18 czerwca 2009 r.
Pierwszy dzień szczytu w Brukseli był korzystny dla Polski.
W oczach niektórych polityków zyskaliśmy podwójnie:

Unia: To polski rząd jest winny deficytu
To polski rząd, a nie kryzys, jest winny zbyt dużemu zadłużeniu państwa - twierdzi Komisja Europejska. Jej zdaniem, niedawne, dobre czasy nie zostały wykorzystane do niezbędnych reform. Komisja Europejska lada chwila rozpocznie postępowanie wobec Polski za nasz nadmierny deficyt. Polskiemu rządowi grozi dwa lata więzienia.

Źródło: Dziennik.pl, PAP, Frant

Nomen omen
Czy APART jest firmą jubilerską wytwarzającą biżuterię dla rozwodników?
Apart znaczy osobno, na boku, rozdzielnie.
Rozlatywać się, rozlecieć się, rozpadać się na kawałki:
- fall apart , come apart.
To mi się po prostu rozleciało w rękach.
- It just came apart in my hands.
Wygląda na to, że ich małżeństwo się rozlatuje.
- Their marriage seems to be falling apart.
Ich małżeństwo się rozpadło.
- Their marriage fell apart.
APART biżuterią rozwodników?

Słownik: Getionary.pl

Sklep zoologiczno-wędliniarski
serdecznie zaprasza:

Łódź, ul. Piotrkowska 90a

Wilkanoc
Wilk wyje na skale na tle wielkiego księżyca w pełni

Pechowa taksówka
Prezes LPR-u Mirosław Orzechowski nie był trzeźwy, więc chciał wrócić do domu taksówką, lecz zanim dotarł do postoju, został zatrzymany za spowodowanie kolizji pod wpływem alkoholu.
Mówi pan Mirosław:
Wczoraj późnym popołudniem piliśmy winko mszalne. Nie liczyłem ile wypiliśmy, bo nie jestem księgowym, poza tym usnąłem. Kiedy się obudziłem było już późno i nadszedł czas by wrócić do domu, pojechałem więc do bankomatu wypłacić pieniądze na taksówkę, bo przecież pijany nie będę wracał do domu samochodem. Gdy już zaparkowałem samochód i miałem iść na taksówkę - spotkałem dość młodego człowieka, który powiadomił mnie, że wezwał Policję, bo mój samochód zadrapał drzwi jego luksusowego Audi czy Laguny, dokładnie nie pamiętam, co mówił, bo było ciemno, a ja byłem zmęczony. Myślałem, że to jakiś łobuz, więc dałem mu 5 zł, żeby się odczepił, ale się nie odczepił, więc wskoczyłem do samochodu, żeby się przed nim schować. Chciałem szybko zadzwonić na Policję, ale Policja przyjechała szybciej niż zadzwoniłem i dokonała niestosownych czynności. Zostałem przebadany na zawartość alkoholu. Trudno żebym był trzeźwy, skoro piłem wino mszalne. Ale przysięgam na Boga, że do domu chciałem wrócić taksówką!

Z policyjnych informacji wynika, że Orzechowski, cofając swoją hondą accord, uderzył w dwa inne samochody. Siedzący za kierownicą Mirosław Orzechowski miał 2,2 promila w organizmie. Grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

- Od dziś do domu będę wracał pieszo, a nie taksówką - mówi Orzechowski.

Źródło: Gazeta Wyborcza Łódź, Dziennik.pl, Frant

Tusk jak Gierek jedzie na pożyczkach
Dzięki prośbom Donalda Tuska - Europejski Bank Inwestycyjny pożyczy Polsce od 3,5 do 4 miliardów euro na inwestycje m.in finansowanie projektów infrastrukturalnych - w tym drogowych, autostradowych i energetycznych.

Zakończenie
Z okazji zbliżającej się czwartej rocznicy Franta
działalność strony zostaje zakończona.
Dziękuję za uwagę!
- Frant -
PS. Jeśli jednak, przypadkiem, ukaże się coś jeszcze na stronie (powyżej), to już nie moja wina.

Cudowny medalik "Słońce Peru" na trudne czasy
Tylko on ci pomoże.
Zamów poświęcony przez kapłana cudowny medalik "Słońce Peru"
i noś go na szyi (piersi), a otrzymasz wielkie łaski.
Łaski będą obfite dla tych, którzy nosić go będą z ufnością.

Nie zwlekaj! Dołącz do milionów wiernych, którzy uwierzyli,
że będzie żyło im się lepiej!
cudowny-medalik

Serdecznie zapraszam na stronę 12 ››

Now S-13 S-12 S-11 S-10 S-9 S-8 S-7 S-6 S-5 S-4 S-3 S-2 S-1 Ezo Lin Top Pr